Tiesnešu nozīmējumi

Spēle Vieta Laiks Galvenais tiesnesis Sekretārs Līnijtiesnesis Soda laika palīgs Tīrā laika tiesnesis Informators Vārtu tiesnesis Tiešraides operators Reģistrators Ārsts
Kurbads 05 - HS Kurbads 04 Kurbads ledus halle 19.03. 16:30 Jānis Eglītis
Armands Bedrītis
Baiba Dzene Toms Bilderis
Ogre juniors - DLSS Ogre 19.03. 17:00 Jānis Rasiņš
Sergejs Subočs
Iveta Bergmane Ēriks Evelons
LSSS - HK Tukums Liepāja 19.03. 17:45 Nauris Upenieks
Mārcis Veits
Sintija Čamane Valdis Līguts Zigmunds Cīrulis
Valmieras HK - HSR 2002 Valmiera 19.03. 19:00 Krišs Kupčus Toms Mencis Jurijs Suharevs
Armands Baumanis
Anita Brīvule
Andris Brīvulis
Jānis Ratnieks Toms Mencis
HSR 2009 - THK/Talsu NSS HH Rīga 20.03. 14:15 Armands Bedrītis Toms Bilderis Agnese Ābele
Baltie Vilki - IHS/Pārdaugava Volvo SC 20.03. 17:15 Andris Dzenis Rita Sniedze Oskars Zālītis
Ingars Kļaviņš
Ansis Mazulāns
Daugava/Sāga - HSR 2004 Mogo 20.03. 18:00 Jānis Eglītis Toms Bilderis Emīls Druseiks
Arvīds Irbe
Agnese Ābele
JLSS U-17 - Kauno BTA Jelgava 20.03. 19:10 Agnese Kārkliņa Oskars Ločmelis Armands Baumanis
Aigars Bumbieris
Monta Tomiņa
Pārdaugava - Mārupe/Ako Volvo SC 21.03. 16:15 Krišs Kupčus Ilze Medne Vitālijs Vorona
Ričards Briedis
Jānis Pastars
Agnese Bumbiere
Ansis Mazulāns Jana Gerkena
Zemgale Juniors - Prizma Jelgava 21.03. 18:15 Ģirts Vasiļjevs Monta Tomiņa Armands Baumanis
Aigars Bumbieris
Raitis Briņecs
Mārtiņš Danenbergs
Oskars Ločmelis Visvaldis Danenbergs
Valmieras HK - Liepājas SSS Valmiera 21.03. 19:00 Andrejs Jakovļevs Toms Mencis Jurijs Suharevs
Agris Ozoliņš
Andris Brīvulis
Andris Brīvulis
Jānis Ratnieks Jānis Ratnieks
HSR 2002 - HK Dinaburga HH Rīga 21.03. 19:15 Aleksandrs Borisovs Māris Gorbunovs Edgars Ķuze
Emīls Druseiks
Ričards Antons
Vladimirs Kudrjavcevs
Andrejs Kovaļovs Jānis Eglītis
HK MOGO - HK Kurbads Mogo 21.03. 19:40 Andris Ansons
Andrejs Kudrjašovs
Sanita Glāzniece Dāvis Zunde
Oļegs Kokins
Aleksandrs Evins
Arvīds Irbe
Vadims Urbāns Sanita Glāzniece Toms Bilderis
DLSS - HS Mārupe Zaļi Mārupes Ledus Halle 22.03. 13:00 Krišs Kupčus
Andrejs Jakovļevs
Agnese Bumbiere Alīna Tentere
HS Kurbads 04 - Ozolnieki Juniors Kurbads ledus halle 22.03. 16:30 Armands Bedrītis
Jānis Eglītis
Baiba Dzene Agnese Ābele
IHS/Prizma - Jūrmalas SS/EVHS Volvo SC 22.03. 18:00 Andrejs Jakovļevs Toms Bilderis Oskars Zālītis
Ričards Briedis
Ansis Mazulāns
LSSS - DLSS Liepāja 23.03. 10:45 Viesturs Lēvalds
Jānis Beķeris
Rita Muižniece Valdis Līguts Zigmunds Cīrulis
JLSS U-9 - Pārdaugava 10 Tukums 23.03. 11:00 Armands Baumanis Kitija Plasiņa Rainers Grūbe
DLSS - Brocēnu NBJSS Tukums 23.03. 11:00 Pāvels Novikovs Rainers Grūbe Rainers Grūbe
Pārdaugava - BHC37 Tukums 23.03. 11:50 Armands Baumanis Kitija Plasiņa Rainers Grūbe
HSR 2010 - 1 - Liepājas SSS Tukums 23.03. 11:50 Pāvels Novikovs Rainers Grūbe Rainers Grūbe
Brocēnu NBJSS - HS Mārupe Balti Brocēni 23.03. 12:00 Artūrs Ezerlīcis
Aleksis Vītols
Ralfs Stūris Gustavs Ķezberis Ralfs Stūris
Prizma/Pārdaugava 06 - Pārdaugava 06 Volvo SC 23.03. 12:15 Ričards Briedis
Vitālijs Vorona
Ilze Medne Ansis Mazulāns
Daugava/Sāga - HK Venta 2002 Ogre 23.03. 12:45 Jānis Eglītis
Ingars Kļaviņš
Iveta Bergmane Ēriks Evelons
HSR 2010 - 2 - MHK Rīga Tukums 23.03. 13:00 Pāvels Novikovs Rainers Grūbe Rainers Grūbe
Brocēnu NBJSS - JLSS U-9 Tukums 23.03. 13:00 Armands Baumanis Kitija Plasiņa Rainers Grūbe
Valmieras HK/BSS - JLSS U-13 Valmiera 23.03. 13:45 Jānis Sproģis
Jurijs Suharevs
Jānis Ezergailis Jānis Ratnieks
Liepājas SSS - DLSS Tukums 23.03. 13:50 Armands Baumanis Kitija Plasiņa Rainers Grūbe
Pārdaugava 10 - Pārdaugava Tukums 23.03. 13:50 Pāvels Novikovs Rainers Grūbe Rainers Grūbe
Pirāti - Kauno BTA Mogo 23.03. 14:00 Jevgēņijs Griškēvičs Agnese Bumbiere Oskars Zālītis
Emīls Druseiks
Vadims Urbāns
HS Mārupe Zaļi - Elektrēnu DKLRM Mārupes Ledus Halle 23.03. 14:15 Jana Gerkena
Jānis Pastars
Alīna Tentere Edgars Kreicbergs
Pērkons - IHS/Prizma Kurbads ledus halle 23.03. 14:15 Armands Bedrītis Agnese Ābele Baiba Dzene
Agnese Kārkliņa
Toms Bilderis
Jūrmalas SS/EVHS - HC Klaipeda Volvo SC 23.03. 14:15 Aleksandrs Germanovičs Ilze Medne Ričards Briedis
Vitālijs Vorona
Ansis Mazulāns
HSR 2008 - Kauno BTA HH Rīga 23.03. 15:00 Edgars Ķuze
Ričards Antons
Andis Kovaļevskis Andis Kovaļevskis
BHC37 - HSR 2010 - 2 Tukums 23.03. 15:00 Pāvels Novikovs Rainers Grūbe Rainers Grūbe
MHK Rīga - HSR 2010 - 1 Tukums 23.03. 15:00 Armands Baumanis Kitija Plasiņa Rainers Grūbe
JLSS U11 - Vilnius SLRA Jelgava 23.03. 15:30 Aigars Bumbieris
Raitis Briņecs
Oskars Ločmelis Visvaldis Danenbergs
HK Venta 2002 - Jūrmalas SS Ventspils 23.03. 15:45 Vasīlijs Jakovļevs
Elvijs Ziemelis
Rolands Frīdenbergs Normunds Abakuks
IHS/Pārdaugava - LSSS Volvo SC 23.03. 16:30 Aleksandrs Germanovičs Ilze Medne Ričards Briedis
Vitālijs Vorona
Ansis Mazulāns
HSR 06/07 - HS Mogo 07 HH Rīga 23.03. 16:45 Edgars Ķuze
Ričards Antons
Andis Kovaļevskis Andis Kovaļevskis
HK Tukums/Ozo - Pārdaugava 07 Tukums 23.03. 17:00 Armands Baumanis
Pāvels Novikovs
Rainers Grūbe Kitija Plasiņa
JLSS U-17 - Baltie Vilki Jelgava 23.03. 18:30 Ģirts Vasiļjevs Oskars Ločmelis Aigars Bumbieris
Raivis Laipa
Visvaldis Danenbergs
HK MOGO - HK Kurbads Mogo 23.03. 19:10 Juris Balodis
Krišs Kupčus
Inga Pļaviņa Uldis Bušs
Andrejs Jakovļevs
Ivars Plikšķis
Aleksandrs Evins
Vadims Urbāns Uģis Buļbiks Agnese Bumbiere
Ogre juniors - Talsu NSS/THK Ogre 24.03. 11:30
HSR 2008/09 - Mārupes HS/Balti HH Rīga 24.03. 11:30
THK/Talsu NSS - Mārupes HS/Zaļi Talsi 24.03. 12:00
Brocēnu NBJSS 08 - HS MOGO 08 Brocēni 24.03. 12:00
LSSS - HS Kurbads Liepāja 24.03. 12:15
Pārdaugava - Liepājas SSS Volvo SC 24.03. 12:15
Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 09 Valmiera 24.03. 12:45
HSR 2005 - Kurbads 05 HH Rīga 24.03. 13:00
Ogre Juniors - HK Tukums Ogre 24.03. 13:15
Kauno BTA/Saulys - JLSS Brocēni 24.03. 13:45
Venta 2002 - HS MOGO 09 Ventspils 24.03. 13:45
Liepājas SSS - Jūrmalas SS Liepāja 24.03. 14:00
Pārdaugava 05 - DLSS Volvo SC 24.03. 14:30
BHC 37 - Pārdaugava 08 INBOX.LV 24.03. 14:30
Mārupe/Ako - HSR 2002 Mārupes Ledus Halle 24.03. 14:30
HSR 2006 - Ozolnieki Juniors HH Rīga 24.03. 14:45
DLSS - JLSS Daugavpils 24.03. 15:00
Pērkons - Valmieras HK/BSS Kurbads ledus halle 24.03. 15:15
HK Venta 2002/Tukums - LSSS Ventspils 24.03. 15:30
Zemgale Juniors - Valmieras HK Jelgava 24.03. 15:30
Pārdaugava 04 - Pārdaugava 06 Volvo SC 24.03. 16:15
HK Dinaburga - Venta 2002 Daugavpils 24.03. 17:00
HK Venta 2002 - HS Mārupe Balti Ventspils 24.03. 17:15