19:00 28.11.2018.

HK Kurbads

3:1

HK Prizma

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 28.11.2018.

HK MOGO

5:3

HK Liepāja

OHL
Mogo
19:30 28.11.2018.

HK Zemgale LLU

1:4

HS Rīga

OHL
Jelgava
13:00 01.12.2018.

HK Prizma

6:2

HK Lido

OHL
Volvo SC
13:30 01.12.2018.

HK MOGO

4:0

HK Kurbads

OHL
Mogo
17:00 01.12.2018.

HK Liepāja

2:3

HK Zemgale LLU

OHL
Liepāja
12:15 02.12.2018.

Prizma

4:5

Liepājas SSS

JAHL
Volvo SC
13:00 02.12.2018.

Zemgale Juniors

4:7

Venta 2002

JAHL
Jelgava
14:05 02.12.2018.

Valmieras HK

5:3

Mārupe/Ako

JAHL
Valmiera
19:15 05.12.2018.

HS Rīga

2:4

HK Prizma

OHL
HH Rīga
19:30 05.12.2018.

HK Zemgale LLU

3:2 PSM

HK Kurbads

OHL
Jelgava
19:30 05.12.2018.

HK Liepāja

8:3

HK Lido

OHL
Liepāja
13:30 08.12.2018.

HK Lido

1:2 PSM

HS Rīga

OHL
Mogo
16:00 08.12.2018.

HK Zemgale LLU

3:2

HK MOGO

OHL
Jelgava
17:00 08.12.2018.

HK Liepāja

0:4

HK Kurbads

OHL
Liepāja
12:15 09.12.2018.

Pārdaugava

3:1

Mārupe/Ako

JAHL
Volvo SC
14:00 09.12.2018.

HSR 2002

4:3

HK Dinaburga

JAHL
HH Rīga
14:00 09.12.2018.

Zemgale Juniors

16:2

Prizma

JAHL
Jelgava
14:00 09.12.2018.

Latvija U-20

1:3

Francija U-20

U-20 PČ
Vācija
15:50 09.12.2018.

Valmieras HK

2:1 PL

Liepājas SSS

JAHL
Valmiera
19:00 11.12.2018.

HK Prizma

2:3

HK Zemgale LLU

OHL
Volvo SC
20:00 11.12.2018.

Latvija U-20

4:1

Austrija U-20

U-20 PČ
Vācija
17:30 12.12.2018.

Latvija U-20

1:4

Vācija U-20

U-20 PČ
Vācija
19:00 12.12.2018.

HK Kurbads

2:3

HK MOGO

OHL
Kurbads ledus halle
19:30 12.12.2018.

HSR 2002

5:4 PL

Zemgale Juniors

JAHL
HH Rīga
15:30 13.12.2018.

Baltkrievija U-18

8:1

Kazahstāna U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Jelgava
17:00 13.12.2018.

Latvija U-16

8:2

Dānija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Francija
19:00 13.12.2018.

Latvija U-18

4:3 PSM

Austrija U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Jelgava
14:00 14.12.2018.

Latvija U-20

2:4

Norvēģija U-20

U-20 PČ
Vācija
15:30 14.12.2018.

Kazahstāna U-18

6:0

Austrija U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Jelgava
17:00 14.12.2018.

Latvija U-16

2:3 PL

Norvēģija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Francija
19:00 14.12.2018.

Latvija U-18

5:4 PSM

Baltkrievija U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Jelgava
16:00 15.12.2018.

Latvija U-18

0:3

Kazahstāna U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Jelgava
17:00 15.12.2018.

Latvija U-16

5:1

Francija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Francija
21:00 15.12.2018.

Baltkrievija U-20

1:3

Latvija U-20

U-20 PČ
Vācija
12:15 16.12.2018.

Pārdaugava

1:2

Liepājas SSS

JAHL
Volvo SC
14:30 16.12.2018.

Zemgale Juniors

2:6

Valmieras HK

JAHL
Jelgava
17:30 16.12.2018.

HK Dinaburga

6:5 PSM

Venta 2002

JAHL
Daugavpils
19:15 19.12.2018.

HK MOGO

7:5

HK Prizma

OHL
Mogo
19:30 19.12.2018.

HK Zemgale LLU

7:0

HK Lido

OHL
Jelgava
19:30 19.12.2018.

HK Liepāja

0:1

HS Rīga

OHL
Liepāja
18:00 20.12.2018.

HK Dinaburga

6:5 PSM

Zemgale Juniors

JAHL
Daugavpils
12:30 22.12.2018.

HK Lido

1:11

HK MOGO

OHL
Mogo
13:00 22.12.2018.

HK Prizma

0:3

HK Liepāja

OHL
Volvo SC
13:00 22.12.2018.

HS Rīga

1:3

HK Kurbads

OHL
HH Rīga
13:15 22.12.2018.

Mārupe/Ako

3:7

Venta 2002

JAHL
Mārupes Ledus Halle
13:00 23.12.2018.

Prizma

1:10

HK Dinaburga

JAHL
Volvo SC
13:00 23.12.2018.

Zemgale Juniors

5:7

Pārdaugava

JAHL
Jelgava
14:30 23.12.2018.

Mārupe/Ako

3:2

Liepājas SSS

JAHL
Mārupes Ledus Halle
10:15 27.12.2018.

Mārupe/Ako

5:1

Prizma

JAHL
Mārupes Ledus Halle
16:15 27.12.2018.

Pārdaugava

4:5

Valmieras HK

JAHL
Volvo SC
17:45 27.12.2018.

Venta 2002

7:2

Liepājas SSS

JAHL
Ventspils
12:30 29.12.2018.

Pārdaugava

4:3

HSR 2002

JAHL
Volvo SC
17:00 29.12.2018.

HK Liepāja

5:2

HK Lido

OHL
Liepāja
10:00 30.12.2018.

HSR 2002

5:2

Pārdaugava

JAHL
HH Rīga
12:30 03.01.2019.

Prizma

3:2

HSR 2002

JAHL
Volvo SC
15:30 03.01.2019.

Pārdaugava

4:7

HK Dinaburga

JAHL
Volvo SC
19:30 03.01.2019.

Zemgale Juniors

4:1

Liepājas SSS

JAHL
Jelgava
19:30 03.01.2019.

Valmieras HK

6:7 PSM

Venta 2002

JAHL
Valmiera
13:00 05.01.2019.

HS Rīga

2:1 PSM

HK MOGO

OHL
HH Rīga
13:30 05.01.2019.

HK Lido

4:8

HK Kurbads

OHL
Mogo
12:00 06.01.2019.

Pārdaugava

4:10

Venta 2002

JAHL
Volvo SC
15:45 06.01.2019.

Zemgale Juniors

6:3

HSR 2002

JAHL
Jelgava
15:50 06.01.2019.

Valmieras HK

2:3 PL

Prizma

JAHL
Valmiera
17:00 06.01.2019.

HK Dinaburga

3:2

Mārupe/Ako

JAHL
Daugavpils
19:00 09.01.2019.

HK Kurbads

2:5

HK Zemgale LLU

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 09.01.2019.

HK MOGO

7:1

HK Lido

OHL
Mogo
19:30 09.01.2019.

HK Liepāja

2:4

HK Prizma

OHL
Liepāja
13:00 12.01.2019.

HK Prizma

3:4 PSM

HK MOGO

OHL
Volvo SC
13:00 12.01.2019.

HS Rīga

0:5

HK Liepāja

OHL
HH Rīga
13:30 12.01.2019.

HK Lido

1:7

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
12:15 13.01.2019.

Pārdaugava

6:5

Prizma

JAHL
Volvo SC
13:30 13.01.2019.

Venta 2002

4:5

Mārupe/Ako

JAHL
Ventspils
14:15 13.01.2019.

HSR 2002

4:1

Valmieras HK

JAHL
HH Rīga
17:30 13.01.2019.

HK Dinaburga

5:1

Liepājas SSS

JAHL
Daugavpils
19:00 16.01.2019.

HK Kurbads

5:1

HS Rīga

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 16.01.2019.

HK Lido

1:7

HK Prizma

OHL
Mogo
19:15 16.01.2019.

HSR 2002

5:3

Mārupe/Ako

JAHL
HH Rīga
19:30 16.01.2019.

HK Zemgale LLU

4:5 PSM

HK Liepāja

OHL
Jelgava
13:00 19.01.2019.

HS Rīga

0:6

HK MOGO

OHL
HH Rīga
15:00 19.01.2019.

HK Kurbads

5:1

HK Lido

OHL
Kurbads ledus halle
17:15 19.01.2019.

HK Zemgale LLU

5:2

HK Prizma

OHL
Jelgava
12:15 20.01.2019.

Prizma

7:4

Venta 2002

JAHL
Volvo SC
14:05 20.01.2019.

Valmieras HK

2:4

HK Dinaburga

JAHL
Valmiera
14:45 20.01.2019.

Zemgale Juniors

7:4

Mārupe/Ako

JAHL
Jelgava
19:15 23.01.2019.

HS Rīga

2:1

HK Lido

OHL
HH Rīga
19:15 23.01.2019.

HK MOGO

3:2

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
19:30 23.01.2019.

HK Liepāja

2:1

HK Kurbads

OHL
Liepāja
18:00 24.01.2019.

Liepājas SSS

11:6

Prizma

JAHL
Liepāja
19:00 24.01.2019.

Venta 2002

7:1

Zemgale Juniors

JAHL
Ventspils
19:15 24.01.2019.

HSR 2002

5:6 PSM

Pārdaugava

JAHL
HH Rīga
13:00 26.01.2019.

HK Prizma

2:3 PL

HK Kurbads

OHL
Volvo SC
13:00 26.01.2019.

HS Rīga

2:9

HK Zemgale LLU

OHL
HH Rīga
17:00 26.01.2019.

HK Liepāja

5:4

HK MOGO

OHL
Liepāja
12:45 27.01.2019.

Prizma

6:9

Zemgale Juniors

JAHL
Volvo SC
14:30 27.01.2019.

Mārupe/Ako

4:3

Pārdaugava

JAHL
Mārupes Ledus Halle
17:30 27.01.2019.

HK Dinaburga

4:1

HSR 2002

JAHL
Daugavpils
17:45 27.01.2019.

Liepājas SSS

7:0

Valmieras HK

JAHL
Liepāja
19:00 29.01.2019.

HK Prizma

3:4

HS Rīga

OHL
Volvo SC
19:00 30.01.2019.

HK Kurbads

4:3 PL

HK MOGO

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 30.01.2019.

HK Lido

2:12

HK Liepāja

OHL
Mogo
13:00 02.02.2019.

HS Rīga

1:4

HK Zemgale LLU

OHL
HH Rīga
15:00 02.02.2019.

HK Kurbads

7:3

HK Prizma

OHL
Kurbads ledus halle
17:00 02.02.2019.

HK Liepāja

1:7

HK MOGO

OHL
Liepāja
12:30 03.02.2019.

Valmieras HK

6:3

Zemgale Juniors

JAHL
Valmiera
15:00 03.02.2019.

Liepājas SSS

6:1

Pārdaugava

JAHL
Liepāja
15:45 03.02.2019.

Venta 2002

6:4

HK Dinaburga

JAHL
Ventspils
11:00 06.02.2019.

Latvijas izlase

6:2

Korejas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Koreja
19:15 06.02.2019.

HSR 2002

3:2

Mārupe/Ako

JAHL
HH Rīga
08:30 07.02.2019.

Latvijas izlase

6:3

Japānas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Koreja
17:00 07.02.2019.

Latvija U-18

6:0

Dānija U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
08:30 08.02.2019.

Latvijas izlase

2:3 PL

Kazahstānas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Koreja
20:30 08.02.2019.

Latvija U-18

0:6

Norvēģija U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
08:30 09.02.2019.

Latvijas Sieviešu izlase

1:2

Dienvidkorejas sieviešu izlase

Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles
Koreja
13:00 09.02.2019.

Mārupe/Ako

3:2

Liepājas SSS

JAHL
Mārupes Ledus Halle
13:30 09.02.2019.

HK Lido

2:7

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
16:00 09.02.2019.

Latvija U-18

6:3

Austrija U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
12:15 10.02.2019.

Pārdaugava

3:4

Zemgale Juniors

JAHL
Volvo SC
17:00 10.02.2019.

HK Dinaburga

11:3

Prizma

JAHL
Daugavpils
17:30 10.02.2019.

Venta 2002

7:1

HSR 2002

JAHL
Ventspils
12:30 11.02.2019.

Latvijas Sieviešu izlase

2:3 PSM

Ungārijas sieviešu izlase

Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles
Koreja
19:00 12.02.2019.

HK Prizma

3:2

HK Lido

OHL
Volvo SC
19:00 13.02.2019.

Prizma

3:7

Valmieras HK

JAHL
Valmiera
19:15 13.02.2019.

HS Rīga

2:3

HK Kurbads

OHL
HH Rīga
19:30 13.02.2019.

HK Liepāja

3:2

HK Zemgale LLU

OHL
Liepāja
13:00 16.02.2019.

HS Rīga

3:2 PSM

HK Prizma

OHL
HH Rīga
13:15 16.02.2019.

Mārupe/Ako

4:6

Valmieras HK

JAHL
Mārupes Ledus Halle
13:30 16.02.2019.

HK MOGO

2:6

HK Kurbads

OHL
Mogo
17:00 16.02.2019.

HK Liepāja

5:4

HK Lido

OHL
Liepāja
12:15 17.02.2019.

Prizma

2:3 PL

Mārupe/Ako

JAHL
Volvo SC
12:30 17.02.2019.

Liepājas SSS

5:3

Venta 2002

JAHL
Liepāja
13:45 17.02.2019.

Valmieras HK

2:3 PL

Pārdaugava

JAHL
Valmiera
18:00 17.02.2019.

Zemgale Juniors

3:4

HK Dinaburga

JAHL
Jelgava
19:00 19.02.2019.

HK Prizma

2:3

HK Liepāja

OHL
Volvo SC
19:00 20.02.2019.

HK Kurbads

5:1

HK Liepāja

OHL
Kurbads ledus halle
19:00 20.02.2019.

Valmieras HK

6:1

HSR 2002

JAHL
Valmiera
19:15 20.02.2019.

HK Lido

1:4

HS Rīga

OHL
Mogo
19:30 20.02.2019.

HK Zemgale LLU

3:6

HK MOGO

OHL
Jelgava
13:00 23.02.2019.

HS Rīga

2:5

HK Liepāja

OHL
HH Rīga
13:30 23.02.2019.

HK MOGO

4:1

HK Prizma

OHL
Mogo
17:00 23.02.2019.

HK Zemgale LLU

11:3

HK Lido

OHL
Jelgava
12:30 24.02.2019.

Liepājas SSS

2:0

Zemgale Juniors

JAHL
Liepāja
15:30 24.02.2019.

HSR 2002

9:1

Prizma

JAHL
HH Rīga
17:00 24.02.2019.

Venta 2002

1:3

Valmieras HK

JAHL
Ventspils
18:00 24.02.2019.

HK Dinaburga

8:5

Pārdaugava

JAHL
Daugavpils
19:15 25.02.2019.

HK MOGO

6:1

HS Rīga

OHL
Mogo
19:15 27.02.2019.

HK Lido

1:11

HK MOGO

OHL
Mogo
19:30 27.02.2019.

HK Zemgale LLU

5:3

HK Kurbads

OHL
Jelgava
19:15 28.02.2019.

HSR 2002

2:4

Liepājas SSS

JAHL
HH Rīga
04:00 01.03.2019.

Latvijas izlase

6:4

Šveices izlase

Pasaules Ziemas Universiāde
Krievija
10:00 02.03.2019.

Latvijas izlase

1:10

Kazahstānas izlase

Pasaules Ziemas Universiāde
Krievija
13:00 02.03.2019.

HS Rīga

2:6

HK MOGO

OHL
HH Rīga
13:00 02.03.2019.

HK Prizma

2:0

HK Zemgale LLU

OHL
Volvo SC
13:15 02.03.2019.

Mārupe/Ako

9:4

Zemgale Juniors

JAHL
Mārupes Ledus Halle
13:30 02.03.2019.

HK Lido

2:7

HK Kurbads

OHL
Mogo
13:00 03.03.2019.

HSR 2002

5:2

Zemgale Juniors

JAHL
HH Rīga
14:30 03.03.2019.

Mārupe/Ako

3:4

HK Dinaburga

JAHL
Mārupes Ledus Halle
15:15 03.03.2019.

Venta 2002

3:4

Pārdaugava

JAHL
Ventspils
11:00 04.03.2019.

Latvijas izlase

1:6

Kanādas izlase

Pasaules Ziemas Universiāde
Krievija
19:00 05.03.2019.

HK Kurbads

4:0

HK Zemgale LLU

OHL
Kurbads ledus halle
11:00 06.03.2019.

Latvijas izlase

6:3

Zviedrijas izlase

Pasaules Ziemas Universiāde
Krievija
19:15 06.03.2019.

HK MOGO

4:3

HK Prizma

OHL
Mogo
19:00 07.03.2019.

HK Kurbads

3:0

HK Zemgale LLU

OHL
Kurbads ledus halle
07:30 08.03.2019.

Lielbritānijas izlase

0:11

Latvijas izlase

Pasaules Ziemas Universiāde
Krievija
19:15 08.03.2019.

HK MOGO

7:0

HK Prizma

OHL
Mogo
17:00 09.03.2019.

HK Zemgale LLU

1:2

HK Kurbads

OHL
Jelgava
14:15 10.03.2019.

HK Prizma

0:3

HK MOGO

OHL
Volvo SC
15:15 10.03.2019.

Venta 2002

4:5

Mārupe/Ako

JAHL
Ventspils
15:30 10.03.2019.

Liepājas SSS

3:4

HK Dinaburga

JAHL
Liepāja
19:30 11.03.2019.

HK Zemgale LLU

0:5

HK Kurbads

OHL
Jelgava
19:00 12.03.2019.

HK Prizma

1:6

HK MOGO

OHL
Volvo SC
16:45 14.03.2019.

Liepājas SSS

4:2

HSR 2002

JAHL
Liepāja
18:30 14.03.2019.

Venta 2002

11:1

Prizma

JAHL
Ventspils
18:30 14.03.2019.

HK Dinaburga

3:4 PSM

Valmieras HK

JAHL
Daugavpils
12:15 17.03.2019.

Pārdaugava

1:2 PSM

HSR 2002

JAHL
Volvo SC
12:30 17.03.2019.

Valmieras HK

2:4

Mārupe/Ako

JAHL
Valmiera
13:00 17.03.2019.

Zemgale Juniors

2:4

Venta 2002

JAHL
Jelgava
15:15 17.03.2019.

Prizma

2:6

Liepājas SSS

JAHL
Volvo SC
19:00 19.03.2019.

Valmieras HK

2:3

HSR 2002

JAHL
Valmiera
16:15 21.03.2019.

Pārdaugava

4:6

Mārupe/Ako

JAHL
Volvo SC
18:15 21.03.2019.

Zemgale Juniors

7:6 PSM

Prizma

JAHL
Jelgava
19:00 21.03.2019.

Valmieras HK

1:6

Liepājas SSS

JAHL
Valmiera
19:15 21.03.2019.

HSR 2002

6:4

HK Dinaburga

JAHL
HH Rīga
19:40 21.03.2019.

HK MOGO

3:2

HK Kurbads

OHL
Mogo
19:10 23.03.2019.

HK MOGO

4:3 PSM

HK Kurbads

OHL
Mogo
12:15 24.03.2019.

Pārdaugava

6:3

Liepājas SSS

JAHL
Volvo SC
14:30 24.03.2019.

Mārupe/Ako

4:2

HSR 2002

JAHL
Mārupes Ledus Halle
15:30 24.03.2019.

Zemgale Juniors

1:5

Valmieras HK

JAHL
Jelgava
17:00 24.03.2019.

HK Dinaburga

6:2

Venta 2002

JAHL
Daugavpils
19:40 25.03.2019.

HK Kurbads

3:1

HK MOGO

OHL
Kurbads ledus halle
16:15 27.03.2019.

Prizma

-

Pārdaugava

JAHL
Volvo SC
19:40 27.03.2019.

HK Kurbads

-

HK MOGO

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 28.03.2019.

HSR 2002

-

Valmieras HK

JAHL
HH Rīga
19:40 29.03.2019.

HK MOGO

-

HK Kurbads

OHL
Mogo

Kalendārs

Marts 2019

P O T C P S Sv
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

OHL izslēgšanas spēļu zars

Turnīra tabula

Komanda Rezultāts
Fināls
HK MOGO 2
HK Kurbads 1
Pusfināli
HK MOGO 4
HK Prizma 0
HK Zemgale LLU 0
HK Kurbads 4

Statistika

OHL "playoff" rezultatīvākie spēlētāji

Vieta Vārds Vārti Piespēles Punkti
1. Mārtiņš Cipulis 4 7 11
2. Rihards Marenis 5 5 10
3. Jānis Sprukts 3 7 10
4. Kaspars Saulietis 7 2 9
5. Elviss Želubovskis 4 5 9
6. Gatis Gricinskis 3 5 8
7. Juris Upītis 1 7 8
8. Mārtiņš Gipters 3 4 7

Čempionāti

Kalendārs

Marts 2019

P O T C P S Sv
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter