LATVIJAS IZLAŠU PROVIZORISKAIS SPĒĻU KALENDĀRS 2021./2022. GADA SEZONĀ

Visu nacionālo Latvijas valstsvienību 2021./2022. gada sezonas provizoriskais spēļu kalendārs. Publiskotais spēļu kalendārs varētu tikt papildināts vai mainīties ar citiem laikiem un datumiem.)

 

Novembris 

Latvijas nacionālā izlase (08.11. - 14.11., Esbjerga, Dānija)

Dalībnieki: Latvija, Dānija un Norvēģija;

Latvijas U-20 izlase (08.11. - 14.11., 4 Nāciju turnīrs Jelgavā)

Dalībnieki: Latvija, Baltkrievija, Dānija un Austrija;

Latvijas U-18 jauniešu izlase (08.11. - 14.11., Pārbaudes spēles ar Norvēģiju, Rēzekne, Latvija)

Dalībnieki: Latvija un Norvēģija;

Latvijas U-16 izlase (08.11. - 14.11., Pārbaudes spēles Norvēģijā)

Dalībnieki: Latvija un Norvēģija;

Studentu izlase (8.11. - 14.11., Baltijas kauss, Tallina, Igaunija)

Dalībnieki: Latvija, Lietuva, Igaunija un Polija;

 

Decembris

Latvijas nacionālā izlase (13.12. - 19.12., "Visp Cup", Fispa, Šveice)

Dalībnieki: Latvija, Krievija, Slovākija un Šveice;

Latvijas U-20 izlase (12.12. - 18.12., Pasaules čempionāts 1 divīzijas A grupā, Hersholma, Dānija)

Dalībnieki: Latvija, Baltkrievija, Dānija, Norvēģija, Kazahstāna un Ungārija;

Latvijas U-18 izlase (11.12. - 18.12., Jaunatnes spēles, Vuoukatti, Somija)

Dalībnieki: Latvija, Krievija, Baltkrievija, Čehija, Somija un Šveice;

Latvijas U-16 izlase (13.12. - 19.12., 4 Nāciju Kauss Dānijā)

Dalībnieki: Latvija, Dānija, Francija un Norvēģija;

Studentu izlase (12.12. - 21.12., Studentu spēles, Lucerna, Šveice)

Dalībnieki: Latvija, Krievija, Kazahstāna, Čehija, Šveice, Dienvidkoreja, Kanāda, Slovākija, ASV un Igaunija.

Latvijas sieviešu izlase (17.12. - 18.12., pārbaudes spēles Tamperē, Somija)

Dadlībnieki: Latvija un Tamperas "Ilves" sieviešu komanda;

 

Janvāris

Latvijas U-18 sieviešu izlase (22.01. - 27.01., Pasaules čempionāts 2 divīzijas B grupa, Kodžaeli, Turcija)

Dalībnieki: Latvija, Turcija, Meksika un Islande;

 

Februāris 

Latvijas nacionālā izlase (04.02. - 20.02., Olimpiskās spēles, Pekina, Ķīna)

Dalībnieki C apakšgrupā: Latvija, Somija, Zviedrija un Slovākija;

Latvijas U-18 izlase (7.02. - 13.02., 4 Nāciju kauss, Dānija)

Dalībnieki: Latvija, Norvēģija, Dānija un Austrija;

Latvijas U-16 izlase (07.02. - 13.02., 4 Nāciju kauss, Latvija)

Dalībnieki: Latvija, Šveice, Baltkrievija un Slovākija;

 

Aprīlis 

Latvijas nacionālā izlase (Pārbaudes spēles gatavojoties Pasaules čempionātam)

11.04. - 17.04., pārbaudes spēles ar Krieviju (Krievija)

18.04. - 24.04., pārbaudes spēles ar Šveici (Šveice)

25.04. - 30.04., pārbaudes spēles ar Franciju (Latvija)

Latvijas U-18 izlase (21.04. - 01.05., Pasaules čempionāts elitē, Landshūte un Kaufbeirene, Vācija)

Dalībnieki A grupā: Latvija, Kanāda, ASV, Somija un Šveice;

Latvijas sieviešu izlase (02.04. - 08.04., Pasaules čempionāta 2 divīzijas A grupā, Džaka, Spānija)

Dalībnieki: Latvija, Lielbritānija, Spānija, Meksika, Ziemeļkoreja un Taivāna;

 

Maijs

Latvijas nacionālā izlase (13.05. - 29.05., Pasaules čempionāts elites divīzijā, Helsinki un Tampere, Somija)

Dalībnieki B grupā (Tampere): Latvija, Somija, ASV, Norvēģija, Čehija, Zviedrija, Baltkrievija un Lielbritānija.

 

Sadarbības partneri