Darbinieki

04.05.2016 10:25

Ģenerālsekretārs - Viesturs Koziols

E-pasts: viesturs.koziols@lhf.lv

Sporta direktors - Edgars Buncis

E-pasts: edgars.buncis@lhf.lv

Mārketinga vadītājs - Kaspars Lācis

E-pasts: kaspars.lacis@lhf.lv

Biroja vadītāja - Oksana Sivicka

E-pasts: oksana.sivicka@lhf.lv

Komunikācijas vadītājs - Edgars Gaross

E-pasts: edgars.gaross@lhf.lv, tel.nr: 20375750

Mārketinga projektu vadītājs - Roberts Pļāvējs 

E-pasts: roberts.plavejs@lhf.lv, tel.nr: 28881115

Sekretāre - Daiga Blankveina

E-pasts: daiga.blankveina@lhf.lv

Sacensību daļas tehniskā sekretāre - Aleksandra Pjaniha

E-pasts: aleksandra.pjaniha@lhf.lv

Sacensību daļas tehniskais sekretārs - Toms Broks

E-pasts: toms.broks@lhf.lv

Biroja menedžeris - Andžejs Mickēvičs

E-pasts: andzejs.mickevics@lhf.lv

Izlašu menedžeris - Māris Baldonieks

E:pasts: maris.baldonieks@inbox.lv

Tiesnešu sektora vadītājs - Ģirts Ūdris

Epasts: girts.udris@lhf.lv

Nacionālās sieviešu izlases tehniskais sekretārs - Ināra Zvīdre

Epasts: inara.zvidre@lhf.lv

Izlašu ekipējumu menedžeris - Agris Bricis

Epasts: agris,bricis@lhf.lv

Komiteju tehniskais sekretārs - Guntis Bāliņš

Epasts: guntis.bāliņš@lhf.lv

Tiesnešu sektora vadītāja vietnieks - Krišs Kupčus

Epasts: kriss.kupcus@lhf.lv

LHF pārtsāvis ASV un Kanādā - Viesturs Zariņš

E-pasts: viesturs.zarins@lhf.lv

 

Kalendārs

Maijs 2018

P O T C P S Sv
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
1
2
3

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter