HS RĪGA 2011 - Brocēni |
HH Rīga
|
2024-04-22 17:3022.04. 17:30 |
Markuss Apsītis
Jānis Pastars
|
Ilze Medne
|
|
|
Ilze Medne
|
|
|
|
|
|
Zviedrija U-18 - Latvija U-18 |
Somija
|
2024-04-22 18:0022.04. 18:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Falcons - HK Tukums |
Mogo ledus halle
|
2024-04-22 18:1522.04. 18:15 |
Agris Ozoliņš
|
Vadims Urbāns
|
Voldemārs Rava
Reinis Mārtiņš Lejnieks
|
Arvīds Irbe
Arvīds Irbe
|
Vadims Urbāns
|
|
|
|
|
|
HS Falcons U14 - HS Falcons |
INBOX.LV
|
2024-04-23 17:0023.04. 17:00 |
Markuss Apsītis
Reinis Mārtiņš Lejnieks
|
Dace Laipa
|
|
|
Dace Laipa
|
|
|
|
|
|
Valmieras hokeja skola - OGRE JUNIORS |
Valmiera
|
2024-04-23 18:4523.04. 18:45 |
Jānis Sproģis
Andis Šelders
|
Aivis Grāvelsiņš
|
|
|
Aivis Grāvelsiņš
|
|
|
|
|
|
HS RĪGA - Liepājas SSS |
HH Rīga
|
2024-04-24 19:3024.04. 19:30 |
Oļegs Kokins
|
Ilze Medne
|
Vladislavs Odiņš
Ritvars Roberts Rudzītis
|
Arvīds Irbe
Arvīds Irbe
|
Sanija Bizika
|
|
|
|
|
|
Latvija U-18 - Somija U-18 |
Somija
|
2024-04-25 18:0025.04. 18:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šveices izlase - Latvijas izlase |
Šveice
|
2024-04-26 26.04. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovākija U-18 - Latvija U-18 |
Somija
|
2024-04-26 14:0026.04. 14:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brocēni - HK Tukums |
Brocēni
|
2024-04-26 18:0026.04. 18:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Falcons - HS Falcons U14 |
Olaines slidotava
|
2024-04-26 19:0026.04. 19:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šveices izlase - Latvijas izlase |
Šveice
|
2024-04-27 27.04. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brocēni - Jelgavas LSS |
Brocēni
|
2024-04-27 12:0027.04. 12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liepājas SSS - HS Baltijas Vilki 2010 |
Liepāja
|
2024-04-27 12:0027.04. 12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OGRE JUNIORS - HS Kurbads |
Ogre
|
2024-04-27 12:3027.04. 12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jelgavas LSS - Daugavpils Sporta skola U-13 |
Jelgava
|
2024-04-27 13:0027.04. 13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Ventspils - HS RĪGA MEITENES |
Ventspils
|
2024-04-27 13:1527.04. 13:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Grīziņkalns - HK Tukums |
Daugavas A
|
2024-04-27 14:0027.04. 14:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brocēni - HS Falcons |
Brocēni
|
2024-04-27 14:0027.04. 14:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Mārupe - HS Baltijas Vilki 2012 |
Mārupes Ledus halle
|
2024-04-27 14:4527.04. 14:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daugavpils Sporta skola U-16 - HK Ventspils |
Daugavpils
|
2024-04-27 15:0027.04. 15:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daugavpils Sporta skola U-12 - HS Falcons |
Daugavpils
|
2024-04-27 17:1527.04. 17:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Kurbads - HS RĪGA |
Kurbads ledus halle
|
2024-04-27 19:3027.04. 19:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prizma 09 - Jelgavas LSS |
Volvo SC B
|
2024-04-27 20:0027.04. 20:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Kurbads - Talsu NSS/THK |
Kurbads ledus halle
|
2024-04-28 11:4528.04. 11:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brocēni - Daugavpils Sporta skola U-12 |
Brocēni
|
2024-04-28 12:0028.04. 12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Falcons - Brocēni |
Mogo ledus halle
|
2024-04-28 12:1528.04. 12:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Falcons U14 - Daugavpils Sporta skola U-14 |
Daugavpils
|
2024-04-28 13:0028.04. 13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Ventspils - Prizma 10 |
Ventspils
|
2024-04-28 13:1528.04. 13:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Grīziņkalns - OGRE JUNIORS |
Daugavas B
|
2024-04-28 13:1528.04. 13:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS Baltijas Vilki 2010 - Liepājas SSS |
Daugavas A
|
2024-04-28 13:3028.04. 13:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Ventspils - Daugavpils Sporta skola U-16 |
Ventspils
|
2024-04-28 15:0028.04. 15:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jelgavas LSS - Prizma 09 |
Jelgava
|
2024-04-28 15:0028.04. 15:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HS RĪGA - HS Kurbads |
HH Rīga
|
2024-04-28 15:0028.04. 15:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HK Tukums - Brocēni |
Tukums
|
2024-04-28 16:0028.04. 16:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daugavpils Sporta skola U-14 - HS Falcons U14 |
Daugavpils
|
2024-04-28 17:1528.04. 17:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ASV U-18 - Latvija U-18 |
Somija
|
2024-04-28 18:0028.04. 18:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|