Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
67 Valmieras HK - HS Rīga 2008 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 25.02.2020. 17:30 2:3
219 BHC 37 - HS Rīga 2007/08 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Inbox.lv ledus halle 29.02.2020. 10:30
314 LSSS 2 - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa LOC ledus halle 29.02.2020. 11:45
36 HS Rīga 2008 - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 29.02.2020. 12:15
218 SLRA Vilnius - Pārdaugava 08 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Ozo ledus halle 29.02.2020. 13:45
313 Mārupes HS - JLSS U-13 B 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Mārupes Ledus Halle 29.02.2020. 14:15
315 HK Venta 2002 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Ventspils OC ledus halle 29.02.2020. 15:30
216 Jūrmalas SS - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Majoru SLS 29.02.2020. 16:00
217 Kauno Baltu Ainiai - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Volkswagen ledus halle 29.02.2020. 16:30
316 Prizma/Pārdaugava - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Volvo SC ledus halle 29.02.2020. 17:00
220 HS Mogo 08 - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Mogo ledus halle 29.02.2020. 17:15
311 Baltie Vilki - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Inbox.lv ledus halle 01.03.2020. 14:00
129 HK MOGO - HK Kurbads 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 26.02.2020. 19:15 5:6 PSM
130 HK Olimp - HS Rīga 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 27.02.2020. 19:00
132 HK Liepāja - Prizma/IHS 2019/2020: OHL LOC ledus halle 29.02.2020. 14:00
133 HS Rīga - HK MOGO 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 29.02.2020. 14:45
131 HK Dinaburga - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 29.02.2020. 17:00
167 HS Rīga 2005 - HK Ozolnieki/Tukums 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 27.02.2020. 18:00
170 HS Kurbads - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 28.02.2020. 18:45
139 Pirāti - JLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 29.02.2020. 12:45
137 Venta 2002 - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 29.02.2020. 13:15
138 HK Ozolnieki/Tukums - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Tukuma ledus halle 29.02.2020. 14:30
49 HS Rīga 2005 - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 29.02.2020. 15:00
140 Daugava - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Vidzemes ledus halle 29.02.2020. 15:10
136 LSSS - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 LOC ledus halle 29.02.2020. 17:00
105 Kaunas/Klaipeda - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 01.03.2020. 10:00
141 Kaunas/Klaipeda - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 01.03.2020. 14:15
111 Venta 2002 - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 28.02.2020. 18:15
109 AKO/Mārupe - Daugava 2019/2020: JAHL Mārupes Ledus Halle 01.03.2020. 14:30
110 DLSS - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 01.03.2020. 15:00
45 HS Rīga 2006 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 29.02.2020. 10:00
115 HC Klaipeda - Neman Grodno 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa 01.03.2020. Atc.
114 IHS/Prizma - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 01.03.2020. 13:00
92 Brocēnu NBJSS - HS Rīga 2007 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 01.03.2020. 13:30
117 LSSS - HS Rīga 2006 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa LOC ledus halle 01.03.2020. 14:00
113 Valmieras HK - Sieviešu klubu izlase 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes OC ledus halle 01.03.2020. 14:30
90 Prizma/Pārdaugava 06 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 01.03.2020. 15:15
116 DLSS - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Daugavpils ledus halle 01.03.2020. 17:15
91 Pārdaugava 05 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 01.03.2020. 17:30
24 SHK Pārdaugava/Lauvas 1 - Elektrenu HC Amber 2019/2020: OBWIC: A grupa Volvo SC ledus halle 29.02.2020. 10:30
22 Laima Juniors - SHK L&L Gold 2019/2020: OBWIC: B grupa Volvo SC ledus halle 29.02.2020. 19:30
136 Brocēnu NBJSS - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 01.03.2020. 12:00
133 HS Rīga 2009 U11 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 01.03.2020. 12:15
313 LSSS 2 - DLSS 2010 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa LOC ledus halle 01.03.2020. 12:15
150 Pārdaugava 10 - DLSS 2009 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 01.03.2020. 12:30
134 HS Mogo 09 - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 01.03.2020. 12:45
315 Talsu NSS/THK - MHK Rīga 11 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Talsu hokeja halle 01.03.2020. 14:00