Latvijas meiteņu izlase Pasaules čempionātu noslēdz ceturtajā vietā!

Neveiksmi U-18 meiteņu Pasaules čempionāta otrās divīzijas A grupas noslēdzošajā spēlē svētdien Hērenvēnā, Nīderlandē piedzīvoja Latvijas izlase.

Mika Goluboviča vadītā valstsvienība ar rezultātu 1:5 (0:0, 1:2, 0:3) piekāpās Ķīnas valstsvienībai, kas izcīnīja ceļazīmi uz pirmās divīzijas B grupas turnīru.

Latvijas izlases labā vienīgos vārtus otrajā trešdaļas pēdējā minūtē guva Hanna Štrause.

Latvijas izlases vārtus arī šajā spēlē sargāja Nikola Seleviča, kura atvairīja 16 no 21 pretinieču metieniem.

Par labāko spēlētāju Latvijas U-18 meiteņu rindās šajā spēlē atzina Madaru Robertu Zuseviču.

Jāizceļ, ka par turnīra labāko vārtsardzi tika atzīta mūsu hokejiste Nikola Seleviča, kura vidēji ielaida 2.38 ripas un atvairīja 87,80& metienu!

Latvijas meiteņu izlase ar septiņiem punktiem ieguva ceturto vietu. Pirmo vietu ar 15 punktiem izcīnīja Ķīnas komanda, Lielbritānijas izlase ar 12 punktiem ieguva otro vietu, bet trešajā vietā ar 8 punktiem ierindojās Nīderlande. Savukārt piektā palika Kazahstāna, bet vietu otrās divīzijas A grupā zaudēja Turcija.

Atgādināsim, ka pirmajā turnīra spēlē Latvijas hokejistes ar 3:0 uzvarēja Turcijas hokejistes, otrajā duelī mūsu komanda cieta neveiksmi ar 3:4 pēcspēles metienos pret Nīderlandi, trešajā cīņā ar 2:1 apspēlēja Kazahstānu, bet ceturtajā spēlē ar 1:3 kapitulēja Lielbritānijai.

Latvijas U-18 sieviešu hokeja izlase 2023. gada noslēdza ar pārbaudes spēlēm Somijā, kuras tika aizvadītas no 27.12.2023. līdz 29.12.2023.

Pirmajā spēlē Latvijas U-18 sieviešu hokeja izlase uzveica  Kiekko Espoo (Espoo) U-18 vecuma komandu ar 5:4. Otro spēli pret TPS.Jr (Turku) pieaugušo sieviešu komandu noslēdza ar neizšķirtu rezultātu 2:2. Savukārt noslēdzošajā spēlē Latvijas U18 sieviešu izlase piekāpās Helsinku HIFK N&Jr komandai ar rezultātu 2:7.