Latvijas U-18 meiteņu izlase svarīgā mačā zaudē Austrālijai

Pirmo zaudējumu U-18 Pasaules čempionāta otrās divīzijas A grupā ceturtdien piedzīvoja Latvijas izlase.

Mika Goluboviča vadītā komanda ar rezultātu 2:3 (0:1, 2:2, 0:0) piekāpās Austrālijai.

Latvijas komanda līdz otrās trešdaļas 12. minūtei atradās iedzinējos ar 0:3, taču turpinājumā mūsu komanda guva divus vārtus, bet izlīdzinājumu tā arī neizdevās panākt.

Ar precīziem metieniem Latvijas izlases labā izcēlās Emīlija Jakovļeva un Hanna Štrause.

Līdz ar to Austrālijas komanda nopelnīja iespēju nākamajā sezonā spēlēt pirmās divīzijas B grupā.

Pirmajā PČ spēlē Latvija ar 6:1 uzvarēja Meksiku, otrajā cīņā ar 3:2 pagarinājumā pārspēja Lielbritāniju, bet trešajā duelī ar 2:1 pēcspēles metienos uzveica Nīderlandi.

Otrās divīzijas Pasaules čempionāts A grupā no 21. līdz 27. janvārim norisināsies Skotijas pilsētā Damfrīsā.

Latvijas U-18 meiteņu izlases sastāvā Golubovičs iekļāvis 20 hokejistes (2 vārtsardzes, 7 aizsardzes un 11 uzbrucējas).

Mūsu meiteņu pretiniekos šajā turnīrā būs Austrālija, Nīderlande, Turcija, Meksika un mājiniece Lielbritānija.