"Zemgale/LLU" Kontinentālo kausu sāk ar zaudējumu pagarinājumā

Latvijas čempionvienība hokejā "Zemgale/LLU" debitējusi IIHF Kontinentālajā kausā, kur Kārdifā aizvadītajā mačā nenoturēja divu vārtu pārsvaru pret Slovēnijas klubu "Acroni Jesenice" un papildlaikā piekāpās ar 2:3.

"Zemgale/LLU" bija tuvu veiksmīgai debijai Kontinentalajā kausā, vēl 49. minūtē atrodoties vadībā ar 2:0. Taču pārsvaru nosargāt neizdevās, un spēle tika pabeigta ar vienu iegūtu punktu.

"Zemgale" abus savus vārtus guva vairākumā – 33. minūtē precīzs bija Kevins Strādnieks, bet 46. minūtē vārtus iemeta Kristaps Roķis.

Slovēnijas komandai "Acroni Jesenice", kas ikdienā spēlē Alpu līgā, izdevās atspēlēties ar Latvijas hokejista Rūdolfa Polca palīdzību. Tieši viņš guva vārtus 55. minūtē, tobrīd panākot neizšķirtu 2:2, kas noveda pie papildlaika.

Tajā "Jesenice" bija nepieciešamas trīs minūtes, lai tiktu pie uzvaras ar rezultātu 3:2.

"Zemgales" vārtsargs Ēriks Vītols šajā mačā atvairīja 35 no 38 pretinieku metieniem. "Zemgale" pa slovēņu komandas vārtiem meta 29 reizes.

"Zemgalei" šī bija pirmā iespēja spēlēt Kontinentālajā kausā, un Latvijas komanda to varēja sākt darīt no turnīra trešās kārtas. Ja izdosies četru komandu apakšgrupā ieņemt vismaz otro vietu, "Zemgale" kvalificēsies finālčetriniekam.

Jāatzīmē, ka "Zemgale" vēl nedēļas vidū aizvadīja divas izbraukuma spēles Somijas "Mestis" līgā un šodienas spēlē nevarēja piedalīties pašā svaigākajā kondīcijā. Taču brīvdienas nav paredzētas arī nedēļas nogalē.

Rītdien "Zemgale" cīnīsies pret Francijas "Angers", bet svētdien gaidāms mačs pret mājinieci "Cardiff". Šīs abas komandas savstarpēju spēli aizvadīs šovakar.

"Zemgale/LLU"-"Acroni Jesenice" 2:3 P (0:0, 1:0, 1:2, 0:1)

Vārti: 32:41 Strādnieks (Rullers, Petrovičs) (vair.) 1:0, 45:51 Roķis (Bernhards) (vair.) 2:0, 48:50 Jenko (Reps) 2:1, 54:08 Polcs (Svetina, Jenko) (vair.) 2:2, 62:51 Pance 3:2
Metieni: 29:38
Soda minūtes: 10:12