Rulles trīs vārti atnes Latvijas U-18 uzvaru pret Turciju

Stambulā notiekošajā IIHF pasaules U18 meistarsacīkšu 2. divīzijas turnīrā sievietēm Latvijas U18 valstsvienība, pateicoties Lindas Rulles trim gūtajiem vārtiem, sakāva (5:1) laukuma saimnieces turcietes.

Mika Goluboviča trenētā Latvijas izlase pēc apakšgrupa turnīra, kur atzina Nīderlandes komandas pārākumu (2:5) un sakāva (5:1) Kazahstānas U18 valstsvienību iekļuva E grupā. Tajā latvietes sestdien piedzīvoja neveiksmi (1:2) pret vienaudzēm no Austrālijas.

Latvijas komandai šodien laukumā piederēja neliels teritoriālais pārsvars, latvietēm izdarot par pieciem metieniem pa vārtiem vairāk (34-29) nekā sāncensēm.

Desmitajā minūtē pēc Rulles piespēles Latviju priekšgalā izvirzīja Evelīna Kolīte. Pirmā perioda izskaņā un otrās trešdaļas sākumā pa reizei rezultatīvi meta Rulle - 3:0. Otrā perioda pēdējā minūtē Sidres Ezeras metiens gan atgrieza cerību Turcijai - 1:3.

Atlikušo intrigu latvietes dzēsa cīņas noslēdzošajās piecās minūtēs, kad hat-tricknokārtoja Rulle, kā arī gala rezultātu (5:1) 66 sekundes pirms finālsirēnas uzstādīja Hanna Štrause.

Turpinājumā Latvijas izlase cīņā par piekto pozīciju kopvērtējumā vēlreiz spēkosies pret Turciju.