Latvijas U18 izlase piekāpjas kanādiešiem

Aizvadītajā naktī Latvijas U18 izlase aizvadīja savu otro spēli pasaules čempionātā, tiekoties ar Kanādas vienaudžiem, un sīvā cīņā līdz pat spēles beigām mūsu komanda galotnē piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 2:4.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet vairāk uzbruka nominālie mājinieki Kanādas valstsvienība, kura izdarīja 17 metienus pa Latvijas izlases vārtiem, kamēr mūsējie atbildēja ar 4 metieniem.

Otrajā periodā komandas sāka spēlēt līdzīgāk, pietuvinoties arī metienu skaitam pa vārtiem. Kanādieši otrajā periodā līdz spēles vidum guva divus vārtus, pirmos no tiem skaitliskajā vairākumā, un kopumā šajā periodā meta pa vārtiem 15 reizes. Savukārt Latvijas izlase šajā periodā izdarīja 8 metienus pa pretinieku vārtiem, no kuriem viens bija precīzs raidījums, perioda beigās izceļoties Anrī Ravinskim no Martina Rodrigo Laviņa piespēles.

Trešā perioda vidū Kanādas izlase atjaunoja divu vārtu pārsvaru, taču mazāk kā 3 minūtes vēlāk rezultāta starpību līdz minimumam atkal samazināja Latvija, skaitliskajā vairākumā vārtus gūstot Sandim Vilmanim.

Trešā perioda noslēgumā Latvijas izlase palika skaitliskajā mazākumā un gala rezultātu 4:2 uzstādīja Kanādas izlase, vairākumā gūstot pēdējos vārtus šajā spēlē.

Latvijas izlases vārtos spēli aizvadīja Kārlis Mežsargs, kurš atvairīja 48 no 52 pretinieku metieniem.

Savukārt Latvijas izlase pa pretinieku vārtiem kopumā šajā spēlē izdarīja 25 metienus.

Latvijas izlase šajā spēlē nopelnīja kopumā 26 soda minūtes, tai skaitā arī 2+10 minūšu noraidījums Vladimiram Zaicevam par uzbrukumu galvas un kakla rajonā. Savukārt pretinieks kopumā šajā spēlē sakrāja 16 soda minūtes.

Nākošā spēle Latvijas U18 izlasei jau gaidāmajā naktī 30. aprīlī , kad plkst. 04:00 būs jātiekas ar Baltkrievijas vienaudžu izlasi.

Vairāk info par aizvadīto spēli spied šeit.