"Mogo" izbraukumā pārliecinoši uzvar "Zemgali/LLU"

Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē šodien pagājušās sezonas pusfināla atkārtojumā "Mogo" izbraukumā ar 5:0 pārliecinoši sakāva "Zemgali/LLU". Teicams sniegums Jura Ziemiņa kontā – viņš guva divus vārtus, abas ripas iemetot, kad komanda spēlēja mazākumā.

"Mogo" sāka ļoti aktīvi, un viesiem izdevās spēles ievadā izvirzīties vadībā, no vārtu priekšas ar precīzu metienu stūrī izceļoties Rūdolfam Maslovskim. No Rīgas atbraukušie ciemiņi nebremzēja un pēc pirmās trešdaļas atradās vadībā ar 2:0, jo pēc metiena no distances pirmais pie atlēkušās ripas bija Vladimirs Mamonovs.

Pārsvars turpināja augt, pateicoties Jura Ziemiņa darbībām mazākumā. 39. minūtē viņš nonāca vienatnē pret vārtsargu, ripu piesedza ar augumu, neļaujot aizsargam kavēt, un izgājienu izmantoja. Savukārt 42. minūtē Ziemiņš uz zilās līnijas apzaga aizsargu un vēlreiz nonāca aci pret aci ar Reini Petku. Metiens starp kājsargiem, otrie vārti mazākumā un 4:0.

"Mogo" uzvaru vēl pārliecinošāku padarīja Maslovska un Jāņa Ozoliņa sadarbība. Pirmais lieliski nospēlēja laukuma stūrī, atbruņojot mājinieku, un pēcāk sekoja piespēle Ozoliņam, kurš no vārtu priekšas iemeta tālajā stūrī – 3:0. Tādējādi ciemiņi tika pie trīs punktiem.

Tagad "Mogo" kontā ir deviņi punkti – tikpat, cik "Kurbadam". Savukārt pirmajā vietā atrodas "Prizma", kas šodien spēlē izbraukumā pret liepājniekiem. Dienas pirmajā mačā HS "Rīga" viesos ar 3:1 pieveica "Lido", kas turpina cīnīties bez punktiem.

Zemgale/LLU – Mogo 0:5 (0:2, 0:1, 0:2)

Vārti: 3:40 Maslovskis (Demiters, K. Ozoliņš) 0:1, 10:16 Mamonovs (Lipsbergs, Cinks) 0:2, 38:07 Ziemiņš (Siksnis, maz.) 0:3, 41:37 Ziemiņš (Saviels, maz.) 0:4, 50:41 J. Ozoliņš (Maslovskis) 0:5
Metieni: 31:31
Vārtsargi: Reinis Petkus – Henrijs Ančs