Latvijas klubu izlase aizraujošā cīņā uzvar Lietuvu un Dariusu Kasparaiti

Latvijas čempionāta "Optibet" hokeja līgas (OHL) izlase sestdien "Crowns Baltic Challenge Cup" turnīra otrajā spēlē Klaipēdā ar rezultātu 5:3 apspēlēja mājinieci Lietuvu.

Uz turnīru Klaipēdā kopā ar komandas galveno treneri Valeriju Kuļibabu aizbraukuši 24 hokejisti, no kuriem 22 pārstāv četrus OHL klubus, bet vēl divi Rīgas „Dinamo” – Georgijs Pujacs un Edgars Kulda.

Izlasē nav pārstāvēta līgas pastarīte „Prizma” un Latvijas čempionvienība „Kurbads”, kas gatavojas IIHF Kontinentālā kausa trešajām posmam.

Vakar mūsējie sāka turnīru ar Ukrainas U20 izlases sakaušanu (9:2), bet lietuvieši vakar ar 7:2 pārspēja Igauniju. Šodien Latvija un Lietuva tikās savstarpējā spēlē.

Latvija atklāja mača rezultātu jau pašā ievadā, kad precīzs bija Edgars Homjakovs, bet pirmo trešdaļu noslēdza ar 2:0, jo 16. minūtē Andris Siksnis guva otros viesu vārtus. Otrās trešdaļas sākumā panāca 3:0, bet vienus vārtus mājiniekiem atgūt izdevās. Pēdējā trešdaļā lietuvieši guva pat divus vārtus, atbildot uz diviem Latvijas vārtu guvumiem (Roberts Mamčics), bet spēlē kopumā Latvijai panākums ar rezultātu 5:3.

Nākamo spēli turnīrā OHL izlase aizvadīs svētdien, 12. novembrī plkst. 13:00, tiekoties ar Igauniju. Pēdējais "Crowns Baltic Challenge Cup" šosezon norisināsies Latvijā no 16. līdz 18. februārim.

Avots: Sportacentrs