Latvijas U-20 nacionālā izlase turnīru Ventspilī sāk ar zaudējumu Austrijai

Ar neveiksmi pārbaudes turnīru Ventspilī ceturtdien sāka Kārļa Zirņa vadītā U-20 nacionālā valstsvienība.

Aizvadītajā mačā mūsu hokejisti ar rezultātu 1:4 (1:1, 0:2, 1:1) kapitulēja Austrijas izlasei.

Rezultātu mača 9.minūtē pēc Artūra Homjakova piespēlēm atklāja komandas kapteinis Deniss Smirnovs, uz ko Austrija atbildēja ar vārtu guvumu nepilnu minūti vēlāk. Otrajā trešdaļā Austrija pārņēma vadību un Latvijai neizdevās panākt neizšķirtu.

Atlikušajās 20 minūtēs Austrija guva vēl divus bezatbildes vārtus un svinēja pirmo panākumu Ventspils turnīrā.

Nākamo maču Latvijas U-20 izlase aizvadīs sestdien, kad spēkosies ar Baltkrieviju, kas pirmajā turnīra mačā ar 4:1 uzveica Dāniju. Savukārt svētdien mūsu hokejisti turnīru noslēgs ar dueli pret dāņiem.

Latvija U-20 – Austrija U-20 1:4 (1:1; 0:2; 0:1)
Vārti: 8:51 Smirnovs (Homjakovs) 1:0, 9:36 Rossi (Lanzindžers, vair.) 1:1, 29:10 Feldners (Vitings, Oberštainers) 1:2, 29:28 Majers (Stiča, Maksa) 1:3, 53:41 Baumgartners (Lanzindžers) 1:4
Soda minūtes: 4:6
Vārtsargi: Jānis Voris – Jakobs Holzers