Latvijas sieviešu hokeja izlase piekāpjas Slovākijai un ierindojas 3. vietā

Piektdien, 14. aprīlī pasaules čempionāta 1. divīzijā B grupā izšķirošajā mačā pret Slovākiju Latvijas komanda cieta zaudējumu ar 0:8. Latvija izlase čempionātu noslēdza trešajā vietā.

Mača rezultātu piektajā minūtē atklāja Nikola Čupkova, kura izvirzīja vadībā slovākietes. Līdz pirmā perioda beigām Latvijas hokejistes tika pie trim vairākumiem, taču nevienu no tiem nerealizēja.

Savukārt otrajā periodā līdz trešdaļas 14.minūtei latvietes ielaida trīs vārtus mazākumā, bet pārtraukumā devās ar piecu vārtu deficītu. Trešajā periodā slovākietes iemeta vēl trīs ripas, piedzīvojot zaudējumu ar 0:8.

Latvijas izlases uzbrucēja Līga Miljone ar 10 (5+5) punktiem kļuvusi par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju.

Pasaules čempionāts sievietēm, 1. divīzijas B grupa

Slovākija - Latvija 8:0 (1:0, 4:0, 3:0)

Vārti: 04:20 Čupkova (Fruhaufa) 1:0, 26:13 Inhatova (Kapustova, vair.) 2:0, 31:08 Kapustova (vair.) 3:0, 33:02 Fruhaufa (vair.) 4:0, 38:54 Čupkova (Kapustova) 5:0, 43:33 Inhatova (Čupkova) 6:0, 54:18 Drabekova (Čupkova, Kapustova, vair.) 7:0, 55:42 Maskalova (Faberova) 8:0.
Soda min: 10:10.
Metieni: 32:14.
Vārtsardzes: Romāna Kiapesova - Kristiāna Apsīte.

Pasaules čempionāts: (Katovice, Polija)