U16 izlase arī otrajā spēlē piekāpjas Krievijas vienaudžiem

Trešdien, 12. aprīlī Latvijas U16 hokeja izlase aizvadīja otro pārbaudes spēli ar Krievijas vienaudžiem. Arī otrajā mačā mūsu komanda ar 2:5 (0:2, 1:1, 1:2) atzina Krievijas U16 izlases pārākumu.

Atšķirībā no vakardienas spēles, šodienas mačā Latvijas izlases vārti tika uzticēti sargāt Bruno Brūverim. Pirmajā periodā mājiniekiem izdevās divas reizes pārspēt mūsu vārtu vīru. Otrajā periodā vieni vārti gan tika atgūti, tomēr Krievijas vienība vēlreiz divas reizes pārspēja Bruno Brūveri. Trešajā trešdaļā, izmantojot skaitlisko vairākumu, krievi panāca jau 5:1. Pašā spēles izskaņā mūsējie vienus vārtus atguva, bet ar to bija par maz un Krievijas U16 izlase svinēja otro panākumu pār Latvijas komandu.

Latvijas U16 hokeja izlases labā abus vārtus guva HS "Rīga" audzēknis Gļebs Prohorenkovs.

Krievija U16 – Latvija U16 5:3 (2:0; 1:1; 2:1)
Vārti: 07:53 Zinovjev (Amurov) 1:0, 14:42 Brovkin 2:0, Prohorenkovs (Bērziņš, Brikmanis) 2:1,27:52 Zaicev (Stihanovski) 3:1, 45:56 Kuvardin (Lihačev, Amurov)  4:1, 57:35 Brovkin (Podkolzin, vair.) 5:1, 58:39 Prohorenkovs (Ūdris, Na. Sējējs) 5:2.
Soda min.: 10:10
Vārtsargi: Čečelov - Brūveris

Latvijas U16 izlases sastāvs 11./12.04.2017.