Latvijas U16 izlasei panākums arī pār Norvēģijas vienaudžiem

Piektdien, 16. decembrī Dānijas pilsētā Esbjergā notiekošajā 4 Nāciju turnīrā, Latvijas U16 hokeja izlase ar 6:2 izcīnīja uzvaru pār Norvēģijas vienaudžiem. Rīt mūsu izlase aizvadīs pēdējo turnīra spēli, sacenšoties ar Francijas vienību.

Lieliski spēli iesāka Latvijas jaunie hokejisti. Jau trešajā spēles minūtē Nils Sējējs pārspēja Norvēģijas vārtsargu, 1:0. Līdz nākamajiem gūtajiem vārtiem nācās gaidīt veselu periodu. Otrās trešdaļas sākumā 35 sekunžu laikā Gļebs Prohorenkovs spēja gūt divus vārtus un panākt 3:0 Latvijas labā.

Arī trešā perioda ievadā meistarīgāki izrādījās Latvijas hokejisti. No sākuma Rūdolfs Polc guva savus otros vārtus turnīrā, pēc tam Raivis Ansons vairākumā panāca jau 5:0 Latvijas izlases labā. Pēc minūtes Norvēģija spēja samazināt rezultāta starpību līdz četriem vārtiem. 43 sekundes bija nepieciešams mūsu hokejistiem, lai gūtu sestos vārtus šajā spēlē, precīzi meta Gustavs Millers. Spēlei punktu pielika dāņu uzbrucējs Martins Valens, kuram tas bija otrs precīzais raidījums šajā mačā. Spēle noslēdzās ar 6:2 Latvijas U16 izlases uzvaru.

Sestdien Latvijas jaunieši aizvadīs pēdējo turnīra spēli, sacenšoties ar Francijas vienaudžiem, kuri pirmajā spēlē ar 0:5 piekāpās norvēģiem.

Latvija U16 – Norvēģijas U16 6:2 (1:0, 2:0, 3:2)

Vārti: 02:57 Nils Sējējs (Patriks Zabusovs, Elvis Grundmanis) 1:0, 22:09 Glebs Prohorenkovs (Ņikita Mateiko, Gļebs Ozols) 2:0, 22:44 Glebs Prohorenkovs (Gustavs Millers, Patriks Ozols) 3:0, 43:27 Rūdolfs Polcs (Raivis Ansons, Kristaps Skrastiņš) 4:0, 45:18 Raivis Ansons (Nauris Sējējs, vair.) 5:0, 46:11 Martin Valen (Brian Martinsen) 5:1, 46:54 Gustavs Millers (Patriks Marcinkevičs) 6:1, 53:17 Martin Valen 6:2.
Soda minūtes: 10:10
Metieni: 30:17
Vārtsargi: Reinis Liepiņš – Tobias Johansen Breivold

Pārbaudes turnīrs: (Esbjerga, Dānija)