Latvijas U17 izlasei minimāls zaudējums slovākiem

Sestdien, 5. novembrī Latvijas U17 hokeja izlase pēdējā Prezidenta sporta kluba kausa izcīņas spēlē Baltkrievijā ar 3:4 (0:0, 2:3, 1:1) piekāpās vienaudžiem no Slovākijas.

Latvijas U17 hokeja izlase spēles rezultātu atklāja otrās trešdaļas vidū realizējot "lielo" skaitlisko vairākumu, spēlējot pieci pret trim pretinieku komandas hokejistiem. Vārtus guva Artjoms Lapiks. Slovāki rezultātu izlīdzināja, taču 38. minūtē Kristers Arnicāns no jauna izvirzīja vadībā Latvijas komandu - 2:1. Ar to gan cīņa otrajā periodā nebeidzās - Slovākijas spēlētāji vēl divreiz pārspēja mūsu vārtsargu Jāni Vori,  izvirzoties vadībā ar 3:2.

Trešā perioda sākumā slovāki jau divkāršoja pārsvaru - 4:2, tomēr sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Viktors Jašunovs atjaunoja vienu vārtu deficītu - 3:4. Diemžēl trīs sekundes līdz pamtlaika  beigām mūsu Viktors Jašunovs nerealizēja "bullīti". Mačs noslēdzās ar Latvijas izlases zaudējumu - 3:4