Latvijas klubu izlase gūst četrus vārtus un apspēlē Igauniju + Foto

Piektdien, 4. novembrī Latvijas virslīgas klubu izlase pirmajā "Baltic Challenge Cup" turnīra spēlē ar 4:2 uzvarēja mājiniekus igauņus.

Latvijas izlases vārtos stājās "Kurbada" vārtsargs Mārtiņš Raitums, kurš tika galā ar lielāko daļu mājinieku centieniem gūt vārtus. Tikmēr laukumā esošajiem spēlētājiem atklāt rēķinu ilgu laiku neizdevās, līdz beidzot otrās trešdaļas devītajā minūtē "Zemgales" aizsargs Jānis Bullītis izvirzīja latviešus vadībā (1:0). 37 sekundes vēlāk "Kurbada" centrs Sandis Zolmanis dubultoja pārsvaru (2:0).

Liepājnieks Egils Kalns pēdējās trešdaļas sākumā panāca 3:0, taču nepilnas desmit minūtes pirms beigām Somijas virslīgā spēlējošais Roberts Roba pārspēja Raitumu. Latvijas čempionāta otrais rezultatīvākais spēlētājs Bruno Zabis (18 punkti, "Kurbads") nepilnu minūti vēlāk atjaunoja trīs vārtu starpību (4:1), taču Raitumam nācās kapitulēt vēl vienu reizi, kad precīzi meta Francijā spēlējošais veterāns (37 gadi) Lauri Lahesalu. Mačam noslēdzoties, tablo vēstīja 4:2 Latvijas klubu izlases labā.

Rītdien Latvijas komanda tiksies ar Lietuvas izlasi, kas dalību turnīrā vēl nav uzsākusi. Mača sākums paredzēts pulksten 17:00.

Sadarbībā ar Sportacentrs.com

Igaunija - Latvijas klubu izlase 2:4 (0:0, 0:2, 2:2)
Vārti: 28:30 Bullītis 0:1, 29:07 Zolmanis (Begovs) 0:2, 43:06 Kalns 0:3, 50:33 Roba (Kerna) 1:3, 51:28 Zabis 1:4, 55:33 Lahesalu (Makrovs, Roba) 2:4.
Soda minūtes: 4:6
Metieni: 24:43
Vārtsargi: Villems Henriks-Koitmā - Mārtiņš Raitums