Uzvarētāju noskaidrošanai Liepāja nepieciesami pēcspēles soda metieni

Ļoti spraigā un notikumiem bagāta spēle Liepājas Metalurgs pēcspēles soda metienos ar rezultātu 4:3 pārspēja Daugavpils Latgali. Arī iepriekšējā šo abu komandu spēlē Liepāja uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami soda metieni un tad pārāki izrādījās viesi no Latgales. Šajā spēlē ļoti apņēmīgi sāka Latgales hokejisti, kuri pēc spēlētām divām trešdaļām bija vadībā ar rezultātu 3:1, taču sev par sarūgtinājumu pēdējās divdesmit minūtēs nespēja šo pārsvaru nosargāt, ļaujot liepājniekiem rezultātu izlīdzināt. Pagarinājuma nevienai no komandām neizdevās pārspēt pretinieku vārtsargus, pat neskatoties uz to, ka mājiniekiem bija iespēja spēlēt vairākumā.

Tomēr pēcspēles soda metienos Liepājas Metalurgam uzsmaidīja veiksme Koreškova izskatā, kura metiens atnesa viņiem uzvaru un divus punktus, kas ļāva pagaidām palikt otrajā vietā turnīra tabulā.
25. oktobris, Liepājas Metalurga ledus halle
FHK Liepājas Metalurgs – DHK Latgale 4:3 (1:2; 0:1; 2:0; 0:0, 1:0)
Vārtu guvēji: 12:01 Zatopek (Vodolažskis, Glazkovs) vair. 0-1; 14:10 P. Borisenko (Bogdanovs, Jermakovs) 1-1; 19:31 Maslovskis (A. Fjodorovs, Petruks) maz. 1-2; 26:34 Huhto (Bauba, Ļimontas) 1-3; 46:11 Pujats (Propošins, Daņilovs) 2-3; 56:29 Feoktistovs (Koreškovs, Čirkovs) 3-3, Izšķirošais soda metiens Koreškovs 4-3.
Vārtsargi: Žabotinskis - Ļahs
Šī vakara centrālajā spēlē Piņķos tikās turnīra tabulā trešajā vietā esošā Rīga 2000 un ceturto vietu ieņemošie sporta kluba Rīga-20 hokejisti. Aizraujošā spēlē ar rezultātu 5:3 pārāki izrādījās pieredzējušākie Rīga 2000 hokejisti, piekto ripu raidot jau tukšos vārtos.
Pēc šīs uzvaras Rīga 2000 joprojām ieņem trešo vietu par punktu atpaliekot no Liepājas Metalurga, kas gan aizvadījis divas spēles vairāk.
25.oktobris. "Siemens" ledus halle.HK "Rīga 2000" (Rīga) - SK "Rīga 20" 5:3 (0:2, 2:1, 3:0).Vartu guvēji: 01:38 Kokļins (Jekimovs, Straupe) 0:1, 09:57 Griškevičs (G.Džeriņš, vair.) 0:2, 22:03 Ābols (Brahmanis, vair.) 1:2, 31:35 Undelis (Gaļajevs, Kļujevskis, vair.) 2:2, 39:48 Gricinskis (Jekimovs) 2:3, 45:26 Kļujevskis 3:3, 55:50 Gaļajevs (Kļujevskis, Undelis) 4:3, 59:13 Brahmanis (M.Širokovs, maz., tukšos vārtos) 5:3.Vārtsargi: Kristaps Zelčs - Kristaps Stiģis.Soda minūtes: 24:16 (6:4, 6:4, 12:8).Tiesneši: Maksims Bogdānovs, Nikolajs Siļčonoks, Artis Bērziņš.
Dienas trešajā spēlē turnīra līderi ASK/Ogre ļoti pārliecinoši izbraukumā sagādāja 12.zaudējumu Samsung premjerlīgas pastarīšiem Elektrenu Energija ar rezultātu 9:4.
Ogrēniešu laba ar trim vartu guvumiem izcēlas Raivis Brencāns, bet divus vārtus guva komandas kapteinis Aigars Razgals, bet pa vieniem Aivars Gaisiņš, Kristaps Pete, Dmitrijs Korņilovs un Aleksandrs Kerčs.
25. oktobris, Elektrēnu ledus halleSC Energija – HK ASK/Ogre 4:9 (0:3, 2:3, 2:3)