Uzvaras Samsung premjerlīgas spēlēs izcīna Liepājas Metalurgs, Rīga 2000 un ASK/Ogre

Sestdienas Samsung premjerlīgas regulārā čempionāta spēlēs uzvaras izcīnīja visas trīs favorītkomandas. Liepājas Metalurgs ar rezultātu 5:1 viesos pārspēja Energija, Rīga 2000 savā laukumā ar 3:2 uzvarēja Latgali, bet ASK/Ogre viesos bija pārāka par Rīga-20 ar rezultātu 4:1. Samsung premjerlīgas līderi pārspēj Rīga-20 hokejistus

Rīgas Sporta pilī spēkiem mērojās turnīra ceturtās vietas īpašniece Rīga-20 ar pārliecinošajiem līderiem ASK/Ogre, kuri tad arī izcīnīja savu kārtējo uzvaru ar rezultātu 4:1.
Pirmos divus periodus laukumā ritēja līdzīga cīņa, turklāt ogrēnieši diezgan bieži pārkāpa noteikumus, līdz ar to pirms trešā perioda rezultāts bija tikai 2:1 viesu labā. Tomēr pēdējā trešdaļā laukumā daudz pārliecinošāk darbojās ASK/Ogre pieredzējušie hokejisti, kuri spēja gūt vēl divus vārtus, panākot gala rezultātu 4:1 savā labā.
6. janvāris, Rīgas Sporta pils
80. SK Rīga-20 – HK ASK/Ogre 1:4 (0:1; 1:1; 0:2) – Spēles gaita
Rīga 2000 saspringtā spēlē uzvar Latgali
Visai sīva cīņa norisinājās uz Siemens ledus halles ledus, kur mājinieki Rīga 2000 spēkojās ar Daugavpils Latgali, un saspringtā spēlē spēja izcīnīt uzvaru ar rezultātu 3:2.
Pēc pirmās trešdaļas viesi Latgales hokejisti bija izvirzījušies vadībā ar rezultātu 1:0, taču otrajā periodā pašreizējie čempioni ne tikai spēja izlīdzināt rezultātu, bet pat izvirzīties vadībā ar rezultātu 3:2. Pēdējā trešdaļā, neskatoties uz abu komandu hokejistu pūliņiem, rezultāts vairs nemainījās un Rīga 2000 svinēja laimīgu uzvaru ar rezultātu 3:2.
6. janvāris, Siemens ledus halle
79. HK Rīga 2000 – DHK Latgale 3:2 (0:1, 3:1, 0:0) – Spēles gaita
Liepājas Metalurgs sagādā kārtējo zaudējumu Elektrēnu Energija
Kārtējo zaudējumu Samsung premjerlīgas regulārajā čempionātā piedzīvojušu Elektrēnu Energija hokejisti, kuri savā laukumā ar rezultātu 1:5 piekāpās Liepājas Metalurgam.
Jau pirmajās divās trešdaļās Liepājas hokejisti bija panākuši ļoti pārliecinošu pārsvaru 5:0, un vienīgais, ko spēja mājinieki pēdējā perioda, bija vieni goda vārti.
6. janvāris, Elektrēnu ledus halle81. SC Energija – FHK Liepājas Metalurgs 1:5 (0:2; 0:3; 1:0) – Spēles gaita