Spraigās spēlēs uzvaras Samsung premjerlīgā izcīna Rīga 2000 un Liepājas Metalurgs

Rīga 2000 spēj nosargāt uzvaru spēlē ar jaunajiem Rīga-20 hokejistiem. Uz Rīgas sporta pils ledus abas galvaspilsēta komandas spēja nodemonstrēt spraigu un skatītājiem tīkamu hokeju. Lai arī spēles pirmās trešdaļas rezultāts 3:0 čempioniem deva ievērojamu pārsvaru, Oļega Znaroka komanda nenolaida rokas un turpināja līdzvērtīgi cīnīties ar daudz pieredzējušākajiem sāncenšiem. Spēles turpinājumā otrajā periodā, izmantojot sāncenšu noraidījumus Rīga-20 hokejisti spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam 3:2. Izšķirošā trešdaļa izvērtā vārtu guvumiem bagāta, kurā pieredzējušie Rīga 2000 hokejisti tomēr spēja nosargāt minimālu pārsvaru.

Uzvarētāju labā vārtus guva Iļja Demidovs, Edijs Brahmanis, Raimonds Daniličs un Kristaps Sotnieks, kā arī Renārs Valters. Savukārt "Rīga 20" labā vārtus guva Gints Meija, Sergejs Pečura, Artūrs Ozoliņš un Mārcis Zembergs.
10. janvāris, Rīgas Sporta pils
84. SK "Rīga 20" – HK "Rīga 2000" 4:5 (0:3, 2:0, 2:2) Spēles gaita
Latgale savā laukumā piekāpjas Liepājas Metalurgam
Daugavpils Latgale, kas pēdējās spēlēs demonstrē visai saturīgu sniegumu, savā laukumā tomēr bija spiesta atzīt Liepājas Metalurga pārākumu ar rezultātu 1:3.
Lai arī spēle ritēja visai līdzīgi un vārtu gūšanas momenti pat vairāk bija mājiniekiem Latgales hokejistiem, Liepājas Metalurga spēlētāji katrā periodā spēja gūt pa vieniem vārtiem, un ar to bija pilnīgi pietiekami trīs punktu izcīnīšanai. Pēdējās spēlēs Latgales hokejistu galvenā problēma ir vārtu momentu realizācija, jo arī šajā spēlē viņi spēja gūt tikai vienus pašās spēles beigās.
Uzvarētāju labā vārtus guva Valerijs Fiļimonovs, Eduards Ivanovs un Mihails Bogdanovs, bet zaudētājiem vienīgie vārti Andreja Maslovska kontā.
10. janvāris, Daugavpils ledus halle83. DHK „Latgale” – FHK „Liepājas Metalurgs” 1:3 (0:1; 0:1; 1:1) Spēles gaita