Līderi piedzīvo zaudējumu Liepājā

Samsung premjerlīgā kārtas centrālajā spēlē Liepājas Metalurgs savā laukumā ar 5:3 (3:0, 1:2, 1:1) pārspēja turnīra pārliecinošo līdervienību "ASK/Ogre.

Jau spēles pirmajā trešdaļā liepājnieki spēja gūt trīs vārtus, izvirzoties stabilā vadībā un kā vēlāk izrādījās tā bija pietiekama, lai izcīnītu uzvaruOtrajā periodā viesi spēja divus vārtus atgūt, taču mājinieki guva vēl vienus vārtus. Piecas minūtes pirms spēles beigām ogrēnieši rezultāta starpību samazināja līdz minimumam (3:4), taču pēc divām minūtēm Liepājas Metalurgs realizēja vairākumu un uz tablo iededza galīgo rezultātu 5:3. Visi vārtu guvēji: 14:17 Ļouškins (Kniksts, vair.) 1:0, 16:16 Ļouškins (Mihailovs) 2:0, 19:05 Kniksts 3:0, 20:34 Kerčs (Razgals, Tomans, vair.) 3:1, 22:52 Tjoluškins (Lobačovs, 16 Daņilovs, maz.) 4:1, 34:27 Razgals (Tomans) 4:2, 55:23 Besser (Korņilovs, Ungarovs) 4:3, 58:09 Bogdanovs (Fiļimonovs, vair.) 5:3.17. janvāris, Liepājas Metalurga ledus halle90. Liepājas Metalurgs - ASK/Ogre 5:3 (3:0, 1:2, 1:1) – Spēles gaita