Rīga 2000 otrreiz uzvar Energija un iekļūst pusfinālā

Samsung premjerlīgā hokejā otrajā ceturtdaļfināla spēlē Rīga 2000 ar rezultātu 5:3 uzvarēja Elektrēnu Energija, un iekļuvat pusfinālā, kur rīdzinieku pretinieki būs Liepājas Metalurgs. Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet otrā perioda septītajā minūtē Andrejs Ignatovičs guva pirmos vārtus, taču turpinājumā Energija spēja gūt divus atbildes vārtus, izvirzoties vadībā ar 2:1. Taču turpinājumā Artis Ābols un Renārs Valters līdz trešdaļas beigām atkal panāca vadību Rīga 2000 – 3:2. Pēdējā trešdaļā Ankipāns un Bērziņš palielināja rīdzinieku pārsvaru līdz trim vārtiem - 5:2, uz ko Energija atbildēt ar vieniem vārtiem. Līdz ar to Energija čempionāts ir beidzies, bet Rīga 2000 iekļuva pusfinālā, kur jau gaidīja Liepājas Metalurgs.

4. marts, Elektrēnu ledus halle, ¼ fināla 2. spēleEnergija - Rīga 2000 3:5 (0:0, 2:3, 1:2) (Sērijā ar 2:0 uzvar Rīga 2000)
48:13 Bērziņš maz. 2:5,
51:44 Visockas (Kuļavičius, Aļiukonis) 3:5.Soda minūtes: 26: 26 (8:4, 2:6, 16:16)