Latvijas kausa izcīņas 11. augusta spēlē ASK/Ogre sagrauj Rīga/Sāga, bet Rīga 2000 nepabeidz spēli Daugavpilī.

11. augustā tika aizvadītas kārtējās Latvijas kausa izcīņas hokeja grupu turnīra spēles. Ja ASK/Ogre uzvara pār jaunajiem Rīga/Sāga hokejistiem bija viegli prognozējama, tad no Latgales un Rīga 2000 spēkošanās Daugavpilī tika gaidīta sīva cīņa. Tāda tā arī izvērtās, taču spēle netika izspēlēta līdz galam, jo otrā perioda 7. minūtē pie rezultāta 1:2 HK Rīga 2000 galvenais treneris Normunds Sējējs atteicās turpināt spēli, un aizveda savus hokejistus uz ģērbtuvi. 11. augusts, Latvijas kausa izcīņa, Daugavas st. ledus arēna (Rīgā)

SK Rīga/Sāga – HK ASK/Ogre 0:10 (0:3, 0:4, 0:3) Spēles protokols
Vārtu guvēji: HK ASK/Ogre – R. Ņikitins, S. Pečura, A. Miranovičs, A. Razgals, J. Besser, R. Ņikitins, A. Bērziņš, S. Pečura, H. Eniks, K. Jass.
Vārtsargi: Ronalds Burņickis (no 40:00 Nikolajs Žurkovs) – Imants Legzda
Soda minūtes: 20-10 (10-4, 6-2, 4-4)
Tiesneši: A. Kudrjašovs, Art. Bērziņš, A. Ansons.
11. augusts, Latvijas kausa izcīņa, Daugavpils ledus halle (Daugavpilī)
DHK Latgale – HK Rīga 2000 2:1 (2:0, 0:1, _:_) Spēles protokols
37:23 HK Rīga 2000 atteicās turpināt spēli
Vārtu guvēji: DHK Latgale – E. Bauba (2); HK Rīga 2000 – E. Brancis.
Vārtsargi: Raimonds Ļahs – Uģis Avotiņš
Soda minūtes: 18-22 (10-6, 8-16, _-_)Tiesneši: V. Ostaņins, S. Dančenoks, P. Pumpiņš.