ASK/Ogre revanšējas Rīgai 2000 par trešdienas zaudējumu

Pēc zaudējuma spēlē Piņķos ASK/Ogre hokejisti un treneri šķiet bija izdarījuši pareizos secinājumus, un galvenais tie tika realizēti arī uz laukuma, kas deva vēlamo rezultātu – uzvara pār Rīga 2000 ļoti rezultatīvā spēlē ar rezultātu 8:6. Jau no paša spēles sākuma ASK/Ogre uzsāka Edgara Lūsiņa vārtu apdraudēšanu, un šāda aktivitāte deva rezultātu divu vārtu guvumu veidā, uz ko viesi spēja atbildēt tikai ar vienu precīzu raidījumu.

Īpaši neveiksmīga pašreizējajiem čempioniem izvērtās otrā trešdaļa, kura atsevišķi tika zaudēta ar 1:4, bet rezultāta starpība vienubrīd sasniedza pat 5 vārtus.
Trešajā periodā rīdzinieki jau uzbruka vairāk un mēģināja sasmelt izlieto ūdeni, taču pietrūka gan laika, gan arī veiksmes. Rezultātā laimīga ASK/Ogre uzvara ar 8:6, kas ļauj viņiem atkal pakāpties uz otro vietu.
Sestdiena, 20. oktobris, Vidzemes ledus halle (Ogrē)43. HK ASK/Ogre – HK Rīga 2000 8:6 (2:1, 4:1, 2:4)Vārtu guvēji:
4:29 Kerčs (Ignatovičs, Undelis) 1:0,
7:43 Ņikitins (Kerčs, Bluks, vair.) 2:0,
11:20 Meija (Ar.Ābols, Al.Ābols) 2:1,
21:31 Brahmanis (Kerčs, Bluks, maz.) 3:1,
30:33 Ignatovičs (Šiškovičs, Kerčs, vair.) 4:1,
31:03 Brahmanis (Pečura, Korņilovs) 5:1,
32:12 Kerčs (Bluks, Ignatovičs) 6:1,
36:58 Meija (Valters, Ar.Ābols) 6:2,