Samsung premjerlīgas spēlēs uzvaras izbraukumā izcīna abas Rīgas komandas

Trešdien, 9. janvārī Samsung premjerlīgas regulārajā čempionātā tika aizvadītas divas spēles – Daugavpilī Latgale ar 1:3 piekāpās čempioniem Rīga 2000, bet Elektrēnos Energija ar 1:5 atzina LSPA/Rīga pārākumu. Lai arī bija bažas, ka pēc veiksmīgi aizvadītā Kontinentālā kausa finālturnīra Rīga 2000 varētu būt piezadzies nogurums un spēlē Daugavpilī rīdzinieki varētu nedemonstrēt savu labāko sniegumu, tomēr tās neattaisnojās. Rīga 2000 pat spēlējot bez saviem uzbrukuma līderiem Ankipāna un Chlubnas spēja katrā trešdaļā gūt pa vieniem vārtiem, uz ko mājinieki spēja atbildēt tikai ar vieniem vārtiem.

Savukārt spēlē Elektrēnos pirmajās divos periodos laukumā risinājās daudz maz līdzīga cīņa, par ko liecina arī rezultāts pēc 40 spēlētām minūtēm 2:1 viesu labā, taču pēdējai trešdaļai leišiem vairs pret argumentu neuzradās un LSPA/Rīga svinēja pārliecinošu uzvaru ar 5:1.
Trešdiena, 9. janvāris, Elektrēnu ledus halle (Lietuvā)
106. SC „Energija” – SK „LSPA/Rīga” 1:5 (0:1, 1:1, 0:3)
Sodi: 26:14
Trešdiena, 9. janvāris, Daugavpils ledus halle (Daugavpilī)
104. Latgale - Rīga 2000 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
14:54 Želubovskis (Brancis) 0:1,
35:03 Hartmanis (Žaltkovskis) 0:2,
52:47 Hartmanis (Bērziņš, Žaltkovskis) 0:3,
59:26 Šabols (Kuļāvičs, Staltmanis) 1:3.Vārtsargi: Ļahs - Raitums Soda minūtes: 16:16