Rīga 2000 hokejisti izcīna bronzas medaļas

Samsung premjerlīgas sērijā par trešo vietu otro uzvaru ar vienādu rezultātu 3:2 pār Daugavpils Latgali izcīnījuši Rīga 2000 hokejisti, kuri līdz ar to šajā sezonā ir ieguvuši bronzas medaļas. Pēc visai līdzīgās un saspringtās spēles Piņķos, kurā ar 3:2 pašās mača beigās rīdzinieki izrāva uzvaru, ar nepacietību tika gaidīta spēle Daugavpilī, kur vietējai Latgalei bija jācenšas revanšēties.

Spēles sākums veiksmīgāks padevās Latgales hokejistiem, kuri 1. trešdaļas astotajā minūtē skaitliskajā mazākumā ar Dmitrija Beresņeva pūlēm atklāja rezultātu. Tomēr rīdzinieki jau pavisam drīz pēc precīza Jura Štala raidījuma panāca izlīdzinājumu 1:1.
Otrajā periodā Rīga 2000 rindās divus vārtus guva Tomaš Chlubna izvirzot galvaspilsētas hokejistus vadībā ar 3:1. Uz to mājinieki atbildēja ar Lukaša Mucha vārtiem un otrais periods beidzās ar minimālu Rīga 2000 pārsvaru 3:2.
Trešajā periodā, lai kā arī necentās abas komandas, rezultāts vairs nemainījās un tas nozīmēja, ka Rīga 2000 ir izcīnījuši uzvaru ne tikai šajā mačā, bet arī visā sērijā par 3. vietu un ieguvuši savā īpašumā bronzas medaļas.
2:3
Vārtsargi:#33 Terentjev (no 58:01 – 58:50 tukši vārtino 59:30 – 60:00 tukši vārti) - #60 Raitums