Latvijas U18 izlase izcīna otro uzvaru pasaules čempionātā ar 3:1 pārspējot Itāliju

Latvijas U18 izlase izcīnījusi uzvaru arī otrajā spēlē Pasaules U18 čempionātā 1. divīzijā B grupā, Rīgā, ar rezultātu 3:1 pārspējot Itālijas vienaudžus. Spēles sākumā abas komanda spēlēja ļoti uzmanīgi, it kā labāk iepazīstot pretinieku, taču arī šādā spēlē iniciatīva piederēja Latvijas komandai. Aktivitāte uzbrukumā perioda vidū ļāva nopelnīt skaitlisko vairākumu, ko vārtu guvumā pārvērta Ronalds Cinks. Pēc vēl piecām minūtēm itāļi vēlreiz pārkāpa noteikumus, un šoreiz Raimonds Vilkoits pārspēja labi spēlējošo pretinieku vārtsargu, panākot jau 2:0.

Otrā trešdaļā iesākās un arī aizritēja visai mierīgā tempā, abas komandas vairāk domāja par savu vārtu drošību, tomēr ik pa laikam arī izveidoja kādu uzbrukumu. Tomēr līdz vārtu gūšanai netika ne vieni, ne otri, kaut gan iespējas bija, gan spēlējot vairākumā, gan arī vienādos sastāvos.
Līdzīgā manierē aizritēja arī trešais periods, tomēr iniciatīva vēl arvien bija Latvijas hokejistu pusē, un viņi arī vairāk un kvalitatīvāk uzbruka. Tuvojoties spēles beigām, itāļi arvien biežāk viesojās Latvijas U18 izlases vārtu tuvumā un nomainīja arī vārtsargu pret 6 laukuma spēlētāju, un tas deva vēlamo rezultātu – Itālijas U18 izlases uzbrukuma līderis Simon Kostner samazināja rezultāta starpību līdz 1:2. Tomēr jau pēc nepilnas minūtes pretuzbrukumā Roberts Bukarts atjaunoja divu vārtu starpību, panākot 3:1. Atlikušajās sekundēs Itālija vēl mēģināja kaut ko glābt, taču nekas neizdevās un Latvijas U18 izlase svinēja otro uzvaru turnīrā ar 3:1. Metienu attiecība šajā mačā 29-21 par labu Latvijas komandai. Bet par labāko spēlētāju mūsējo sastāvā tika atzīts Roberts Bukarts.
20:00 Latvijas U18 izlase – Japānas U18 izlase
Biļešu cenas 4 un 7 lati, katra ieejas biļete būs derīga uz visām trim attiecīgās dienas spēlēm.Biļetes nopērkamas „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās un internetā bilesuserviss.lv.
Latvijas U18 izlases sastāvs
Vārtsargi: 1. Ančs Henrijs, 1990, Prizma/Rīga 90; 2. Vasiļjevs Dainis, 1990, SK Rīga 18. Aizsargi: 1. Bullītis Jānis, 1990, SK Rīga 18; 2. Ozoliņš Agris, 1990, SK Rīga 18; 3. Iliško Alberts, 1990, Nynashamns (SWE) 4. Kauss Gvido, 1990, LSPA/Rīga; 5. Freibergs Ralfs, 1991, Prizma/Rīga 90; 6. Dīķis Edgars, 1991, SK Rīga 91; 7. Porejs Mārtiņš, 1991, SK Rīga 91; 8. Galkins Aleksandrs, 1990, SK Rīga 18 (Rezervē). Uzbrucēji: 1. Cinks Ronalds, 1990, Mississauga Reps (CAN); 2. Bukarts Roberts, 1990, SK Rīga 18; 3. Skvorcovs Gunārs, 1990, LSPA/Rīga; 4. Indrašis Miks, 1990, SK Rīga 18; 5. Dobreņkijs Vladislavs, 1991, LSPA/Rīga; 6. Borovkovs Vladimirs, 1990, LSPA/Rīga 7. Bičevskis Māris, 1991, SK Rīga 91; 8. Cimermanis Arvis, 1990, SK Rīga 18; 9. Popens Aldis, 1990, SK Rīga 18; 10. Vilkoitis Raimonds, 1990, SK Rīga 18; 11. Upītis Juris, 1991, SK Rīga 91; 12. Ķēniņš Ronalds, 1991, Pikes EHC Oberthurgau (SUI); 13. Biezais Elvijs, 1991, SK Rīga 91. (Rezervē).
Vadība:Galvenais treneris – Vjačeslavs Nazarovs; Treneris – Vladimirs Lubkins; Treneris – Haralds Vasiļjevs; Ārsts – Auseklis Priednieks; Ekipējums menedžeris – Ēriks Bērziņš; Delegācijas vadītājs – Jans Kaverskis