Latvijas U18 izlase ar 2:0 uzvar Austriju un turpina cīņu par ceļazīmi uz elites grupu

Latvijas U18 izlase arī trešajā Pasaules U18 čempionāta spēlē 1. divīzijā izcīnījusi uzvaru ar rezultātu 2:0 pārspējot Austrijas vienaudžus. Latvijas izlase 3 spēlēs izcīnījusi 3 uzvaras, un tagad svētdienas vakarā izšķirošajā mačā ar Norvēģiju arī noskaidrosies vienīgās ceļazīmes uz elites grupu īpašnieks. Spēle iesākās abpusēji asā cīņā, apliecinot, ka abas komandas ir noskaņotas ļoti nopietni, jo uzvara šajā mačā ļautu turpināt cīņu par 1. vietu. Cīņa norisinājās par katru laukuma centimetru, un mazliet aktīvāki šādā spēlē bija austrieši. Tomēr arī mūsējie demonstrēja visai atzīstamu sniegumu un 16. minūtē Roberts Bukarts no Mika Indraša un Ronalda Cinka izvirzīja vadībā Latviju 1:0.

Otrais periods pagāja līdzīgā cīņā, un bīstami momenti veidojās pie abiem vārtiem, bet veiksmīgi darbojās abu komandu vārtsargi Dainis Vasiļjevs un Lorenz Hirn. Austrijai 59 sekundes bija iespēja spēlēt skaitliskā vairākumā 5 pret 3, taču izlīdzināt rezultātu tā arī neizdevās. Tomēr 34. minūtē skaistu ātro pretuzbrukumu izspēlēja Vladislavs Dobreņkijs un Gunārs Skvorcovs, bet punktu pielika šīs maiņas centra uzbrucējs Māris Bičevskis, panākot 2:0 Latvijas labā. Pēc zaudētajiem vārtiem austrieši izmantoja arī pusminūtes pārtraukumu, tomēr neko izmainīt tā arī neizdevās.
Trešo periodu austrieši iesāka ļoti apņēmīgi, taču Latvijas izlases hokejisti ļoti precīzi izpildīja treneru norādījumus un spēlēja precīzi vidus un arī savā zonā, turklāt veiksmīgi darbojās arī Dainis Vasiļjevs. Turklāt par bīstamu spēku paņēmienu pie apmales 5+20 minūtes nopelnīja Agris Ozoliņš, tā kā mūsējiem nācās 5 minūtes spēlēt mazākumā, ko izdevās izturēt. Perioda pēdējās minūtēs austrieši vēl centās kaut ko glābt nomainot vārtsargu, taču tas vēlamo rezultātu nedeva un Latvija svinēja uzvaru ar 2:0, atņemot austriešiem cerības uz 1. vietu. Par labāko hokejistu Latvijas komandā tika atzīts uzbrucējs Ronalds Cinks.
20:00 Latvijas U18 izlase – Japānas U18 izlase
Biļešu cenas 4 un 7 lati, katra ieejas biļete būs derīga uz visām trim attiecīgās dienas spēlēm.Biļetes nopērkamas „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv.