LSPA/Rīga uzvar HS Rīga/Prizma-Hanza Latvijas Atklātā čempionāta spēlē

Savu otro uzvaru 2009. gada Latvijas Atklātajā čempionātā hokejā virslīgā izcīnījuši Vjačeslava Nazarova trenētie LSPA/Rīga hokejisti, kas savā laukumā ar 5:3 uzvarēja HS Rīga/Prizma-Hanza. Spēles sākums aizritēja līdzīgā cīņā, un pirmajās 20 minūtēs nevienai no komandām vārtus gūt tā arī neizdevās. Atlikušajās 40 spēles minūtēs abas komandas spēlēja daudz rezultatīvāk, kopā gūstot astoņus vārtus. Otrajā trešdaļā studenti trīs reizes pārspēja HS Rīga/Prizma-Hanza vārtsargu uz, ko viesi spēja atbildēt tikai ar vienu precīzu raidījumu. Trešā perioda sākums daudz veiksmīgāks padevās HS Rīga/Prizma-Hanza hokejistiem, kuri ar savu pieredzējušo spēlētāju palīdzību spēja panākt izlīdzinājumu 3:3. Tomēr spēles beigās rupju kļūdu pieļāva viesu vārtsargs Henrijs Ančs, kas ļāva studentiem nepilnas trīs minūtes līdz beigām izvirzīties vadībā ar 4:3. Pēc pusotras minūtes LSPA/Rīga guva vēl vienus vārtus un izcīnīja uzvaru ar 5:3, un turnīra tabulā vismaz līdz sestdienai ir izvirzījušies 1. vietā.

Trešdiena, 17. septembris, Akadēmijas ledus halle (Rīgā)
5. LSPA/Rīga - HS Rīga/Prizma-Hanza 5:3 (0:0, 3:1, 2:2)