Latvijas hokejistēm trešais zaudējums

Šodien Norvēģijas pilsētā Stavangerā notiekošajā pasaules čempionātā 1.divīzijā Latvijas sieviešu hokeja izlase piedzīvoja trešo zaudējumu trijās spēlēs, piekāpjoties Slovākijas komandai ar 2:4.

Spēli Latvijas hokejistes iesāka apņēmīgi, pretinieču vārtus pirmajā trešdaļā apdraudot tikai par reizi mazāk nekā slovākietes. Tomēr vienīgos vārtus pirmajās divdesmit minūtēs guva tieši oponentes – devītajā minūtē to paveica Ļenka Srokova. Otrajā periodā slovākietes dubultoja pārsvaru.

Trešā perioda sākumā Līga Miljone samazināja rezultātu līdz 1:2, tomēr jau 29 sekundes vēlāk Slovākija atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Pamatlaika pēdējā minūtē mūsu vārtsardze Evija Tētiņa tika nomainīta pret sesto laukuma spēlētāju, kas deva augļus – jau desmit sekundes vēlāk Laila Dekmeijere Trigubova guva vārtus, vēlreiz samazinot rezultātu līdz minimumam (2:3). Izglābties gan neizdevās, jo jau 13 sekundes vēlāk slovākietes iemeta ceturto ripu – 2:4.

Šis Latvijai jau bija trešais zaudējums. Pirms tam latvietes ar 0:5 kapitulēja Japānai un ar 4:7 atzina Norvēģijas pārākumu. Parīt Latvijai spēle pret Austriju, aizparīt – pret Dāniju.