Latvijas U17 izlase pieveic slovākus un izcīna trešo vietu Minskā

Latvijas hokeja U17 izlase šodien Minskā pieveica gadu jaunākos slovākus (4:1) un izcīnīja trešo vietu Baltkrievijas prezidenta Sporta kluba kausa izcīņā.

Šodienas mačā tikās Latvijas un Slovākijas jaunie hokejisti, kuri pirmajās divās dienās bija palikuši bez uzvarām. Pirmajā periodā savus momentu sekmīgāk realizēja mūsējie - 9.minūtē pēc Bruno Priedes un Rūdolfa Balcera piespēlēm vārtus guva Artjoms Pankevičs, bet 17. minūtē pēc Priedes piespēles precīzs bija Ēriks Žohovs (2:0).

Otrā perioda 33. minūtē pēc Pankeviča piespēles ripu vārtos raidīja Didzis Ruģelis. Pretinieki atbildēt neprata, un pēc divām trešdaļām tablo rādīja 3:0. Trešā perioda 7. minūtē slovāki tika pie sava pirmā vārtu guvuma, bet pēc piecām minūtēm Pankevičs iemeta savu otro ripu šajā mačā (4:1). Par spēles labāko hokejistu mūsu vienībā tika atzīts Kārlis Čukste.

Kā jau ziņots, aizvakar pirmajā spēlē mūsējie cieta sakāvi pret turnīra galvenajiem favorītiem (1:7), bet vakar piekāpās mājiniekiem (1:3).

Mihaila Svarinska un Aleksandra Macijevska trenētā Latvijas U17 izlase četru izlašu konkurencē Minskā izcīnīja 3. vietu. Arī pirms gada šajā turnīrā mūsējie trijās spēlēs ieguva trīs punktus, bet toreiz kopvērtējumā sanāca otrā vieta.