14.04.2024.
| 14:14
|
T/c Akropole slidotava
| Galvenais tiesnesis
|
BHC37 - Jelgavas LSS
|
2023/2024: LBJČH: U11: A Rietumi
|
14.04.2024.
| 13:41
|
T/c Akropole slidotava
| Galvenais tiesnesis
|
Jelgavas LSS - Talsu NSS/THK
|
2023/2024: LBJČH: U11: A Rietumi
|
14.04.2024.
| 12:55
|
T/c Akropole slidotava
| Galvenais tiesnesis
|
BHC37 - HS Mārupe
|
2023/2024: LBJČH: U11: A Rietumi
|
14.04.2024.
| 12:22
|
T/c Akropole slidotava
| Galvenais tiesnesis
|
HK Ventspils - BHC37
|
2023/2024: LBJČH: U11: A Rietumi
|
14.04.2024.
| 11:52
|
T/c Akropole slidotava
| Galvenais tiesnesis
|
Jelgavas LSS - Ice Academy
|
2023/2024: LBJČH: U11: A Rietumi
|
13.04.2024.
| 16:45
|
Daugavas ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
HS Grīziņkalns - Brocēni
|
2023/2024: LBJČH: U12: AA grupa
|
13.04.2024.
| 15:00
|
Daugavas ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
HS Baltijas Vilki 2012 - Daugavpils Sporta skola U-13
|
2023/2024: LBJČH: U13: AAA grupa
|
23.03.2024.
| 17:30
|
Hokeja halle Rīga
| Galvenais tiesnesis
|
Baltu Lūši - Mārupes Baltu vilki
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
23.03.2024.
| 17:00
|
Hokeja halle Rīga
| Galvenais tiesnesis
|
HS RĪGA 2014 - Daugavpils Sporta skola U-10
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
23.03.2024.
| 16:30
|
Hokeja halle Rīga
| Galvenais tiesnesis
|
HOCKEY PLANET/BHC37 - HS Grīziņkalns
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
23.03.2024.
| 15:45
|
Hokeja halle Rīga
| Galvenais tiesnesis
|
HS RĪGA 2014 - Prizma 14
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
23.03.2024.
| 15:15
|
Hokeja halle Rīga
| Galvenais tiesnesis
|
HS Baltijas Vilki U10 - Daugavpils Sporta skola U-10
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
23.03.2024.
| 14:45
|
Hokeja halle Rīga
| Galvenais tiesnesis
|
HS RĪGA 2014 - Mārupes Baltu vilki
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
17.03.2024.
| 15:45
|
Volvo SC ledus halle
| Soda laika palīgs II
|
Prizma - Brocēni
|
2023/2024: JAHL
|
09.03.2024.
| 17:15
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis
|
HS Baltijas Vilki U10 - Mārupes Baltu vilki
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
09.03.2024.
| 16:45
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis
|
Daugavpils Sporta skola U-10 - Prizma 14
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
09.03.2024.
| 15:30
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis
|
Mārupes Baltu vilki - Prizma 14
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
09.03.2024.
| 15:00
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis
|
HS RĪGA 2014 - Baltu Lūši
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
18.02.2024.
| 10:45
|
Daugavas ledus halle
| Līnijtiesnesis
|
Laima - Team EESTI
|
2023/2024: BČ sievietēm: A grupa
|
11.02.2024.
| 13:00
|
Volvo SC ledus halle
| Līnijtiesnesis II
|
Latvijas sieviešu izlase - Through Generations
|
2023/2024: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles
|
10.02.2024.
| 18:00
|
Volvo SC ledus halle
| Soda laika palīgs II
|
Latvijas sieviešu izlase - Through Generations
|
2023/2024: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles
|
10.02.2024.
| 12:45
|
Volvo SC ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
Baltu Lūši - HS Grīziņkalns
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
10.02.2024.
| 12:15
|
Volvo SC ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
HS RĪGA 2014 - HOCKEY PLANET/BHC37
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
10.02.2024.
| 11:45
|
Volvo SC ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
HS Grīziņkalns - Daugavpils Sporta skola U-10
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
10.02.2024.
| 11:00
|
Volvo SC ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
HS Baltijas Vilki U10 - Daugavpils Sporta skola U-10
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
10.02.2024.
| 10:30
|
Volvo SC ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
Prizma 14 - HOCKEY PLANET/BHC37
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
10.02.2024.
| 10:00
|
Volvo SC ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
HS RĪGA 2014 - HS Baltijas Vilki U10
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
04.02.2024.
| 09:30
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis
|
Laima U18 - SHK Ozolnieki
|
2023/2024: BČ sievietēm: B grupa
|