8 |
Laima - SHK Pārdaugava/Lauvas 1 |
2018/2019: OBWIC: Regulārās spēles
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
09:30 |
4:0 |
10 |
L&L/JLSS - SHK Pārdaugava/Lauvas 1 |
2018/2019: OBWIC: Regulārās spēles
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
10:45 |
2:7 |
11 |
L&L/JLSS - Elektrenu HC Amber |
2018/2019: OBWIC: Regulārās spēles
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
12:00 |
11:0 |
62 |
Ozolnieki Juniors - HSR 2006 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Ozo ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
11:00 |
4:1 |
78 |
Pērkons - Talsu NSS/THK |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Talsu hokeja halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
12:00 |
0:22 |
61 |
Kurbads 05 - HSR 2005 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
12:30 |
2:3 |
63 |
JLSS - Kauno BTA/Saulys |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
12:45 |
3:2 |
76 |
Pārdaugava 05 - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
14:30 |
1:5 |
77 |
HK Venta 2002/Tukums - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
15:45 |
2:0 |
80 |
Sieviešu klubu izlase - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
15:45 |
0:7 |
64 |
Pārdaugava 06 - Pārdaugava 04 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
16:30 |
5:7 |
79 |
Ogre juniors - Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
16:45 |
2:5 |
91 |
HSR 2008/09 - HS MOGO 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-01-2020.01.2019. |
11:00 |
3:2 |
95 |
Valmieras HK/BSS - Brocēnu NBJSS 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
12:15 |
10:1 |
118 |
HSR 2009 - HK Tukums |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-01-2020.01.2019. |
12:30 |
8:1 |
94 |
Pārdaugava 09 - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
12:30 |
5:3 |
116 |
HS MOGO 08 - Ogre Juniors |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
12:45 |
4:1 |
93 |
Liepājas SSS - JLSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
13:15 |
1:6 |
113 |
Brocēnu NBJSS 08 - DLSS-1 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-01-2020.01.2019. |
13:30 |
4:5 |
92 |
Jūrmalas SS - Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Majoru sporta laukuma slidotava
|
2019-01-2020.01.2019. |
14:00 |
6:0 |
119 |
HS Kurbads - Vilnius SLRA |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
14:15 |
3:2 PSM |
117 |
Mārupes HS/Zaļi - HC Klaipēda |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
14:30 |
2:5 |
115 |
Pārdaugava 08 - JLSS U11 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
14:45 |
4:3 PSM |
114 |
BHC 37 - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Inbox.LV ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
16:00 |
0:2 |
94 |
Prizma - Venta 2002 |
2018/2019: JAHL
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
12:15 |
7:4 |
96 |
Valmieras HK - HK Dinaburga |
2018/2019: JAHL
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
14:05 |
2:4 |
95 |
Zemgale Juniors - Mārupe/Ako |
2018/2019: JAHL
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-01-2020.01.2019. |
14:45 |
7:4 |
2 |
HSR 2007 - JLSS U-13 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-01-2020.01.2019. |
14:00 |
9:1 |