Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
55 Mārupes HS - Pārdaugava 05 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Arēna Rīga 06.10.2019. 10:00 1:3
17 JLSS - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Jelgavas ledus halle 06.10.2019. 12:45 2:1 PSM
23 Ogre Juniors - HS Rīga 2006 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes ledus halle 06.10.2019. 13:15 1:2
18 Prizma/Pārdaugava 06 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 06.10.2019. 13:15 4:2
21 DLSS - HK Tukums/Ozolnieki 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Daugavpils ledus halle 06.10.2019. 13:30 11:4
20 Brocēnu NBJSS - HS Rīga 2007 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 06.10.2019. 13:30 3:2 PSM
25 IHS/Prizma - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes OC ledus halle 06.10.2019. 13:35 5:3
24 Pārdaugava 06 - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 06.10.2019. 14:30 8:2
27 DLSS 2009 - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 06.10.2019. 11:45 2:1 PSM
30 Brocēnu NBJSS - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 06.10.2019. 12:00 6:7
35 MHK Rīga 11 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Hokeja halle Rīga 06.10.2019. 12:00 1:6
31 LSSS 2 - HS Mogo 10 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
LOC ledus halle 06.10.2019. 12:15 3:2
33 Prizma/Pārdaugava U10 - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 06.10.2019. 12:15 2:9
28 HS Mogo 09 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 06.10.2019. 12:45 4:5 PSM
29 Hockey Punks - HS Rīga 2010-2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Ozo ledus halle 06.10.2019. 13:00 2:3 PSM
32 HS Kurbads - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Kurbads ledus halle 06.10.2019. 13:00 8:11
30 HK Venta 2002 - JLSS U-11 B 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 06.10.2019. 13:15 4:2
25 HS Rīga 2010-1 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 06.10.2019. 13:30 7:1
26 JLSS U-11 A - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 06.10.2019. 14:30 2:6
29 Mārupes HS - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 06.10.2019. 14:30 4:13
34 Ogre Juniors - DLSS 2010 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes ledus halle 06.10.2019. 15:30 12:4
32 Prizma/Pārdaugava - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa LOC ledus halle 06.10.2019. 14:00 4:5 PSM
20 Venta 2002 - DLSS 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 06.10.2019. 15:15 6:1
19 LSSS/HK Liepāja - Daugava 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 06.10.2019. 16:15 3:1
18 IHS/Prizma - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 06.10.2019. 17:00 2:1
26 HK Olimp - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Arēna Rīga 06.10.2019. 17:00 3:2 PL