20.09.2018 10:59

„Optibet” Latvijas hokeja Virslīgas spēlē, Kurbads ar 11:1 (3:0, 4:1, 4:0) sakāva Lido. Tikai divi laukuma spēlētāji uzvarētāju sastāvā šajā spēlē palika bez rezultativitātes punktiem, bet Edgars Brancis (2+1), Edgars Homjakovs (1+2) un Toms Hartmanis (1+2) savu statisku papildināja ar 3 punktiem katrs.

Lasīt vairāk
17.09.2018 12:34

Optibet hokeja līgas spēlē, Kurbads ar 3:4 (2:3, 0:0, 1:1) savā laukumā atzina HS Rīga pārākumu. Pirmajā periodā nolija īsts vārtu lietus, komandas kopā guva piecus vārtus, turklāt trīs no tiem nepilnas minūtes laikā (no 10:30 līdz 11:11). Otrais periods pagāja bez vārtu guvumiem un mājinieki rezultātu izlīdzināja tikai 3. perioda sākumā. Uzvaras vārti, izmantojot skaitlisko vairākumu nepilnas 4. minūtes līdz spēles beigām, Kristapam Skrastiņam , kuram tas kļuva par trešo vārtu guvumu spēlē.

17.09.2018 12:31

Optibet hokeja līgas spēlē, HK Lido esot mājinieku lomā, jau pirmajā uzbrukumā atklāja spēles rezultātu, tomēr turpinājumā atzina HK Prizma pārākumu ar 1:7 (1:2, 0:1, 0:4). Viesiem jau 1. periodā izdevās rezultātu izlīdzināt un izvirzīties vadībā, bet 3. periodā gūtie četri vārti nodrošināja pārliecinošu uzvaru. Prizmai šī bija trešā uzvara pēc kārtas un pirmā izbraukuma spēlē, kas šobrīd dod pirmo vietu OHL turnīra tabulā.

17.09.2018 11:25

OHL nedēļas TOP5 triumfē Homjakova solo reids pret jelgavniekiem

Par Optibet Hokeja Līgas (OHL) aizvadītās nedēļas skaistākajiem vārtiem atzīts HK "Kurbads" uzbrucēja Edgara Homjakova precīzais metiens mačā pret "Zemgale/LLU" vienību. Jāizceļ, ka šajā TOPĀ Homjakova cits vārtu guvums iekļuvis trešajā vietā.

13.09.2018 15:42

13.09.2018 15:40

10.09.2018 11:41

OHL sezonas pirmajā TOPĀ triumfē Straupes vārtu guvums kritienā

Par Optibet Hokeja Līgas (OHL) regulārā čempionāta pirmās nedēļas skaistākajiem vārtiem atzīts HK "Kurbads" uzbrucēja Jāņa Straupe precīzais metiens mačā pret HK "Liepāja" vienību. Latvijas čempione "Kurbads" šajā duelī uzvarēja ar rezultātu 7:1.

09.09.2018 12:04

09.09.2018 12:02

22.05.2018 10:01