19:10 23.03.2019.

HK MOGO

4:3 PSM

HK Kurbads

OHL
Mogo
12:15 24.03.2019.

Pārdaugava

6:3

Liepājas SSS

JAHL
Volvo SC
14:30 24.03.2019.

Mārupe/Ako

4:2

HSR 2002

JAHL
Mārupes Ledus Halle
15:30 24.03.2019.

Zemgale Juniors

1:5

Valmieras HK

JAHL
Jelgava
17:00 24.03.2019.

HK Dinaburga

6:2

Venta 2002

JAHL
Daugavpils
19:40 25.03.2019.

HK Kurbads

3:1

HK MOGO

OHL
Kurbads ledus halle
16:15 27.03.2019.

Prizma

5:8

Pārdaugava

JAHL
Volvo SC
19:40 27.03.2019.

HK Kurbads

1:0

HK MOGO

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 28.03.2019.

HSR 2002

10:1

Valmieras HK

JAHL
HH Rīga
19:00 29.03.2019.

Venta 2002

3:2 PL

Liepājas SSS

JAHL
Ventspils
19:15 29.03.2019.

HSR 2002

3:2 PL

HK Dinaburga

JAHL
HH Rīga
19:40 29.03.2019.

HK MOGO

4:3 PL

HK Kurbads

OHL
Mogo
15:00 31.03.2019.

HSR 2002

1:4

Liepājas SSS

JAHL
HH Rīga
16:00 31.03.2019.

Venta 2002

3:2

HK Dinaburga

JAHL
Ventspils
19:40 31.03.2019.

HK Kurbads

1:2 PL

HK MOGO

OHL
Kurbads ledus halle
19:00 05.04.2019.

Liepājas SSS

5:1

HK Dinaburga

JAHL
Liepāja
19:15 05.04.2019.

HSR 2002

1:5

Venta 2002

JAHL
HH Rīga
08:00 06.04.2019.

Latvijas Sieviešu izlase

0:3

Ķīnas sieviešu izlase

PČ sievietēm
Pekina
15:00 07.04.2019.

Latvijas Sieviešu izlase

0:1

Polijas sieviešu izlase

PČ sievietēm
Pekina
17:00 07.04.2019.

Liepājas SSS

3:4

Venta 2002

JAHL
Liepāja
17:00 07.04.2019.

HK Dinaburga

3:4 PL

HSR 2002

JAHL
Daugavpils
08:00 09.04.2019.

Latvijas Sieviešu izlase

2:1 PSM

Kazahstānas sieviešu izlase

PČ sievietēm
Pekina
08:00 10.04.2019.

Latvijas Sieviešu izlase

1:3

Nīderlandes sieviešu izlase

PČ sievietēm
Pekina
11:30 12.04.2019.

Dienvidkorejas sieviešu izlase

4:1

Latvijas Sieviešu izlase

PČ sievietēm
Pekina
19:00 12.04.2019.

Liepājas SSS

1:0

HSR 2002

JAHL
Liepāja
19:30 12.04.2019.

HK Dinaburga

2:6

Venta 2002

JAHL
Daugavpils
15:15 14.04.2019.

Venta 2002

5:6 PSM

HSR 2002

JAHL
Ventspils
18:45 14.04.2019.

HK Dinaburga

5:2

Liepājas SSS

JAHL
Daugavpils
20:30 19.04.2019.

Zviedrija U-18

5:2

Latvija U-18

U-18 PČ
Zviedrija
21:15 19.04.2019.

Francijas izlase

2:3 PSM

Latvijas izlase

Euro Hockey Challenge
Francija
16:30 20.04.2019.

Krievija U-18

5:1

Latvija U-18

U-18 PČ
Zviedrija
17:00 21.04.2019.

Francijas izlase

2:0

Latvijas izlase

Euro Hockey Challenge
Francija
16:30 22.04.2019.

Latvija U-18

2:0

Slovākija U-18

U-18 PČ
Zviedrija
16:30 23.04.2019.

ASV U-18

7:1

Latvija U-18

U-18 PČ
Zviedrija
14:00 24.04.2019.

Latvijas izlase.

2:0

Igaunijas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Arēna Rīga
19:30 24.04.2019.

Latvijas izlase

2:4

Krievijas izlase

Euro Hockey Challenge
Arēna Rīga
14:00 25.04.2019.

Latvijas izlase.

6:1

Igaunijas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Arēna Rīga
18:30 25.04.2019.

Latvijas izlase

2:1 PL

Krievijas izlase

Euro Hockey Challenge
Arēna Rīga
20:30 25.04.2019.

Latvija U-18

1:3

Kanāda U-18

U-18 PČ
Zviedrija
21:15 03.05.2019.

Šveices izlase

4:1

Latvijas izlase

Euro Hockey Challenge
Šveice
19:30 04.05.2019.

Šveices izlase

2:0

Latvijas izlase

Euro Hockey Challenge
Šveice
17:15 11.05.2019.

Latvijas izlase

5:2

Austrijas izlase

Bratislava, Slovākija
21:15 12.05.2019.

Šveices izlase

3:1

Latvijas izlase

Bratislava, Slovākija
17:15 14.05.2019.

Latvijas izlase

3:0

Itālijas izlase

Bratislava, Slovākija
21:15 16.05.2019.

Čehijas izlase

6:3

Latvijas izlase

Bratislava, Slovākija
13:15 18.05.2019.

Latvijas izlase

1:3

Krievijas izlase

Bratislava, Slovākija
17:15 20.05.2019.

Zviedrijas izlase

5:4

Latvijas izlase

Bratislava, Slovākija
17:15 21.05.2019.

Norvēģijas izlase

1:4

Latvijas izlase

Bratislava, Slovākija
15:00 27.05.2019.

Latvija U-20

2:4

Krievija U-20

Black Sea Cup
Soči, Krievija
12:00 28.05.2019.

Latvija U-20

0:1

Baltkrievija U-20

Black Sea Cup
Soči, Krievija

Kalendārs

Jūlijs 2019

P O T C P S Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
1
2
3
4

Statistika

Latvijas rezultatīvākie spēlētāji PČ

Vieta Vārds Vārti Piespēles Punkti
1. Rūdolfs Balcers 1 8 9
2. Miks Indrašis 3 4 7
3. Lauris Dārziņš 3 3 6
4. Oskars Cibuļskis 1 4 5
5. Roberts Bukarts 4 0 4
6. Ronalds Ķēniņš 2 2 4
7. Teodors Bļugers 1 3 4
8. Ralfs Freibergs 0 3 3

Kalendārs

Jūlijs 2019

P O T C P S Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
1
2
3
4

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter