01.05.2024.
| 15:15
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
Daugavpils Sporta skola U-13 - BHC37
|
2023/2024: LBJČH: U13: AAA grupa
|
28.04.2024.
| 17:15
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
Daugavpils Sporta skola U-14 - HS Falcons U14
|
2023/2024: LBJČH: U14: AAA grupa
|
28.04.2024.
| 13:00
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
HS Falcons U14 - Daugavpils Sporta skola U-14
|
2023/2024: LBJČH: U14: AAA grupa
|
19.04.2024.
| 16:15
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
Daugavpils Sporta skola U-13 - HS Mārupe
|
2023/2024: LBJČH: U13: AAA grupa
|
19.04.2024.
| 12:15
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
Daugavpils Sporta skola U-13 - HS Mārupe
|
2023/2024: LBJČH: U13: AAA grupa
|
07.04.2024.
| 14:45
|
Jēkabpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
Daugavpils Sporta skola U-10 - Prizma 14
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
07.04.2024.
| 14:15
|
Jēkabpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
HS RĪGA 2014 - HS Baltijas Vilki U10
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
07.04.2024.
| 13:45
|
Jēkabpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
HOCKEY PLANET/BHC37 - Daugavpils Sporta skola U-10
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
07.04.2024.
| 13:00
|
Jēkabpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
HS RĪGA 2014 - Baltu Lūši
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
07.04.2024.
| 12:30
|
Jēkabpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
Mārupes Baltu vilki - HOCKEY PLANET/BHC37
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
07.04.2024.
| 12:00
|
Jēkabpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
Daugavpils Sporta skola U-10 - Baltu Lūši
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
24.03.2024.
| 16:15
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
Rēzeknes BJSS/Lūši - Daugavpils Sporta skola U-11A
|
2023/2024: LBJČH: U11: A Austrumi
|
24.03.2024.
| 15:45
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
HS Grīziņkalns - Daugavpils Sporta skola U-11A
|
2023/2024: LBJČH: U11: A Austrumi
|
24.03.2024.
| 15:00
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
Rēzeknes BJSS/Lūši - Daugavpils Sporta skola U-11B
|
2023/2024: LBJČH: U11: A Austrumi
|
24.03.2024.
| 14:30
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
HC Vipers 2013 - HS Grīziņkalns
|
2023/2024: LBJČH: U11: A Austrumi
|
24.03.2024.
| 14:00
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
HS Grīziņkalns - HS Kurbads
|
2023/2024: LBJČH: U11: A Austrumi
|
13.03.2024.
| 17:15
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis II
|
Daugavpils Sporta skola U-14 - Brocēni
|
2023/2024: LBJČH: U14: AAA grupa
|
13.03.2024.
| 15:00
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
Daugavpils Sporta skola U-16 - Brocēni
|
2023/2024: LBJČH: U16
|
13.03.2024.
| 13:00
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis II
|
Daugavpils Sporta skola U-14 - Brocēni
|
2023/2024: LBJČH: U14: AAA grupa
|
12.03.2024.
| 13:00
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis II
|
Daugavpils Sporta skola U-13 - HS RĪGA 2012
|
2023/2024: LBJČH: U13: AAA grupa
|
12.03.2024.
| 13:00
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
Daugavpils Sporta skola U-13 - HS RĪGA 2012
|
2023/2024: LBJČH: U13: AAA grupa
|
14.01.2024.
| 15:30
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis II
|
Daugavpils Sporta skola U-14 - HS RĪGA 2011
|
2023/2024: LBJČH: U14: AAA grupa
|
14.01.2024.
| 14:15
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
Rēzeknes BJSS/Lūši - OGRE JUNIORS
|
2023/2024: LBJČH: U11: A Austrumi
|
14.01.2024.
| 13:45
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
Daugavpils Sporta skola U-11B - HS Grīziņkalns
|
2023/2024: LBJČH: U11: A Austrumi
|
14.01.2024.
| 12:30
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
OGRE JUNIORS - Daugavpils Sporta skola U-11B
|
2023/2024: LBJČH: U11: A Austrumi
|
14.01.2024.
| 12:00
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis
|
Daugavpils Sporta skola U-11A - OGRE JUNIORS
|
2023/2024: LBJČH: U11: A Austrumi
|
07.01.2024.
| 13:00
|
Daugavpils ledus halle
| Galvenais tiesnesis II
|
Daugavpils Sporta skola U-15 - Prizma 10
|
2023/2024: LBJČH: U15
|