Arta Ābola komentārs pēc spēles pret Zviedriju

Latvijas U20 izlases galvenā trenera Arta Ābola komentārs pēc spēles pret Zviedriju

Rezumējums negatīvs, lo tur daudz pateikt. Tomēr tā spēle ir dalāma daudzos nogriežņos, un uzreiz pats sākums, tās pirmās 5 minūtes (vairākumā) – negribētu būt ļoti kritisks pret mūsu vairākumu, pirmā spēle, mājinieki, pilnas tribīnes, tur mēs vispār neko neizveidojām. Mazākums, principā mēs pēli zaudējām nevienādos sastāvos – trīs vārti tīri mazākumā un arī ceturtais, tie arī bija 6 uz 5, pluss Rullers bija nūju salauzis, tā kā tas arī bija mazākumā. Zviedri to efektīvi realizēja, mēs par vieniem vārtiem tur nevar neko teikt, zviedri to labi izmantoja. Otrā trešdaļa pie 0:2 mums bija viens moments, otrs, trešais, bet pēc tam mēs neattaisnojoši noraidāmies, mūs izprovocē un mēs ielaižam vieglus trešos vārtus  un kamēr mēs ko tur kur tur ir ceturtie… Trešais periods mēs sākam OK, bet pēdējās 10 minūtes par tām viņiem ir vienkārši jākaunas, mēs palikām statistu lomā…

Ko teica komandai pēc šādas spēles?

To, ka jāsaprot, kur ir atbraukuši, ka tas ir pasaules čempionāts, un ka rīt kā minimums gaida ne vājāks pretinieks un ka šie pretinieki ne tuvu nestāv tām ligām kurās mūsu hokejisti spēlē un teiksim – mēs neko nevaram izdarīt, viņš ir meistarīgāks, bet teiksim ir lietas kur mums visu laiku ir jābūt tuvu perfektiem, kurus mēs varam kontrolēt – tie ir dumji noraidījumi (mēs divreiz nezinām kurš kuru maina, tas ir nonsenss, tā nedrīkst  būt un trīs atbildes pirms čempionāta ko viņi man sarakstīja, ko tagad varbūt aizmirsa…

Mums nav par ko kaunēties, teiksim tā bija Top komanda, es nesāku skaitīt cik tur ir draftētie, mums 2 tādi ir, bet man pilnīgi nepatika tās pēdējās 10 minūtes, kad mēs nezinam kurš kuru maina, tad ir jautājums – ko Tu šeit dari?!