Latvijas nacionālajai izlasei uzvara pirmajā sezonas spēlē!

Šodien pārbaudes spēlē uzvaru svinēja Latvijas hokeja izlase, kas ''Daugavas'' ledus arēnā ar 3:1 pieveica Franciju. Ar precīziem metieniem izcēlās Filips Buncis, Patriks Ozols un Eduards Tralmaks. Rīt komandas spēkosies atkārtoti.

Latvijas hokeja izlase pirmajā pārbaudes spēlē šajā sezonā iemeta katrā no periodiem. Pirmās trešdaļas astotajā minūtē Harija Vītoliņa trenēto komandu vadībā izvirzīja Filips Buncis, otrajā periodā izcēlās aizsargs Patriks Ozols, bet noslēdzošajā trešdaļā sezonas rezultativitātes sēriju turpināja Eduards Tralmaks.

Tralmaks kopumā spēli noslēdza ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli, bet Haraldam Eglem divas piespēles.

Vārtos stājās Ivars Punnenovs, kurš ir viens no septiņiem izlasē esošajiem hokejistiem ar izcīnītu bronzu pagājušajā pasaules čempionātā.

Francija izdarīja 17 metienus uz Punnenova vārtiem, vienīgo ripu iemetot otrā perioda beigās. Mazākumā vienatnē pret Šveicē spēlējošo vārtsargu izgāja Baptists Brušē, esot nekļūdīgs un metot starp kājsargiem.

Latvijas izlases rindās šodien debitēja trīs hokejisti – Roberts Cjunskis, Anrī Ravinskis un Kristaps Roķis. Viņi visi veidoja ceturto uzbrucēju virknējumu.

Pēc pamatlaika, neatkarīgi no rezultāta, komandas lēma arī izspēlēt papildlaiku un mest pēcspēles soda metienus. Papildlaikā formātā trīs pret trīs vārti gūti netika, bet pēcspēles metienos labāki izrādījās latvieši, realizējot četrus izgājienus pret vārtsargu, bet Francija palika tukšā.

Rīt abas komandas ‘’Daugavas’’ ledus arēnā spēkosies atkārtoti.

Latvija - Francija 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Vārti 7:08 Buncis (Tralmaks, Egle) 1:0, 29:44 Ozols (Golovkovs, Melnalksnis) 2:0, 38:47 Brušē (Fabrs) 2:1, 41:51 Tralmaks (Egle) 3:1
Metieni: 35:17
Soda minūtes: 10:6