Samsung premjerlīgas 25. un 26. novembra spēļu rezultāti

Rīga 2000 piedzīvo trešo zaudējumu pēc kārtas Visai saspringts kalendārs šajā nedēļā ir iekritis čempioniem Rīga 2000 - trīs spēles nedēļas laikā. Un diemžēl visās trijās spēlēs rīdzinieki ir piedzīvojuši zaudējumus. Svētdien Daugavpilī rīdzinieki sacenšoties ar vietējo Latgali piekāpās mājiniekiem pagarinājumā ar rezultātu 3:4.

Līdz spēles vidum Rīga 2000 dominēja laukumā un pēc otrā perioda tablo vēstīja 3:0 viesu labā, taču pēdējā trešdaļā Latgales hokejisti spēja izlīdzināt rezultātu, bet pagarinājumā, izmantojot Rīga 2000 kapteiņa Arta Ābola noraidījumu, spēja gūt vārtus, un svinēt laimīgu uzvaru.
Pēc šīs spēles abas komandas saglabāja savas vietas turnīra tabulā – Rīga 2000 trešo, Latgale piekto.
26. novembris. Daugavpils ledus halleDHK "Latgale" - HK "Rīga 2000" 4:3 (0:2, 0:1, 3:0, 1:0) - OnlineVārtu guvēji: 07:51 Gaļajevs (Ignatovičs, Al.Āboliņš) 0:1, 16:50 Daniļičs (Demidovs, Undelis, maz.) 0:2, 36:30 Brahmanis (Valters, Ābols, vair.) 0:3, 41:09 Zeltiņš (Huhto, Bauba, vair. +2) 1:3, 57:10 Vodolažskis (Zatopek, Machalek, vair.) 2:3, 58:05 Zatopek (Machalek, Zeltiņš) 3:3, 64:28 Bauba (Vodolažskis, vair.) 4:3.Vārtsargi: Adam Vrba - Uģis AvotiņšSoda minūtes: 16:22 (2:4, 10:6, 4:8, 0:4)
Samsung premjerlīgas līderi divas reizes savā laukumā uzvar Energija
Sestdien un svētdien divas paredzamas uzvaras pār turnīra pastarīšiem Elektrēnu Energija ar rezultātu 6:1 un 3:2 izcīnīja Samsung premjerlīgas līderi ASK/Ogre.
Vienīgais pārsteigums bija saspringtā spēles gaita otrajā spēlē, kad tikai piecas minūtes pirms spēles beigām tika nodrošināta uzvara izmantojot divu vīru vairākumu.
Pēc šīs uz varas ASK/Ogre vēl vairāk nostiprinājās Samsung premjerlīgas līderpozīcijās.
26. novembris, Vidzemes ledus halle"ASK/Ogre" - Elektrēnu "Energija" 3:2 (1:1; 0:0; 2:1) - Online Vārtu guvēji: 13:21 Vaiciukevičus (Nauseda, Vysniauskas, vair +2) 0:1, 19:04 Andrejs Kardašs (Korņilovs, Chvojka) 1:1, 51:17 Korņilovs (Kardašs, Gajevskis) 2:1, 51:27 Šlikas (Strimaitis) 2:2, 55:18 Razgals (Tomans, vair.+2) 3:2.Vārtsargi: Silavnieks un DauksevičiusSoda minūtes: 22:34
25. novembris, Vidzemes ledus halle
"ASK/Ogre" - "Energija" 6:1 (0:0; 3:1; 3:0) - Online Vārtu guvēji: 22.29 1:0 Kardašs (Savičevs, Brencāns), 26.18 2:0 Tomans (Razgals, Vegners) vair., 29.44 2:1 Aliukonis vair., 34.02 3:1 Kerčs (Savičevs, Brencāns) vair., 44.16 4:1 Terjohins (Brencāns, Kerčs) maz., 50.17 5:1 Savičevs (Bērziņš, Kerčs) vair., 57.24 6:1 Brencāns, (Kerčs, Chvojka) vair.Soda minūtes: 20:18.Vārtsargi: Lūsiņš - Dauksevičius
Rīgas klubu derbijā uzvaru izcīna jaunie Rīga-20 hokejisti
Otro zaudējumu Samsung premjerlīgā šonedēļ piedzīvoja čempioni, divu Rīgas klubu savstarpējā cīņā Rīgas sporta pilī ar rezultātu 4:3 piekāpjoties jaunāko kolēģu no Rīga-20 priekšā.
Jau spēles pirmajā trešdaļā Rīga-20 hokejisti izvirzījās vadībā ar 2:0 un spēja nosargāt savu pārsvaru līdz pat spēles beigām.
25.novembris. Rīgas Sporta pilsSK "Rīga 20" - HK "Rīga 2000" 4:3 (2:0; 1:1; 1:2) Vārtu guvēji: Fadejevs, A.Ozoliņš, Bullītis, G.Džeriņš - Al.Āboliņš, Ābols, Žaltkovskis.Vārtsargi: Kristaps Stiģis - Mārtiņš Raitums
Liepājas Metalurgs izbraukumā pārspēj Latgali
Samsung premjerlīgas Liepājas Metalurgs sestdien Daugavpilī ar rezultātu 4:2 spēja uzvarēt pēdējā laikā veiksmīgi spēlējošo Latgali.
Pēc trešdien izcīnītās uzvaras pār čempioniem, no Latgales hokejistiem varēja gaidīt arī uzvaru pār vicečempioniem, taču šoreiz liepājnieki izrādījās pārāki, apliecinot, ka ieņemamām vieta Samsung premjerlīgas turnīra tabulā ir likumsakarīga.
25. novembris. Daugavpils ledus halleDHK "Latgale" – FHK „Liepājas Metalurgs" 2:4 (0:2; 1:1; 1:1) - Online Vārtu guvēji: 08.59 0:1 Ļouškins (Lelenas, Koreškovs), 13.42 0:2 Lelenas (Ļouškins, Koreškovs) vair., 25.55 1:2 Bauba (Huhto), 30.00 1:3 Kulibaba (Kniksts, Ļouškins), 55.27 2:3 Machaleks (Zatopeks, Glazkovs), 59.45 2:4 Pavlo Borisenko (Kulibaba) tukšos vārtos.Soda minūtes: 10:12.Vārtsargi: Ļahs - Žabotinskis