Rīga 2000 pusfināla spēlē izbraukumā uzvar Liepājas Metalurgu un iekļūst finālā

Samsung premjerlīgas pusfināla sērijas trešajā spēlē čempioni Rīga 2000 Liepājā ar rezultātu 4:2 uzvarēja Liepājas Metalurgsu, līdz ar to uzvarot arī visā sērijā ar 3:0 un iekļūstot finālā. Jau spēles otrajā minūtē vadībā izvirzījās mājinieki, kad precīzs raidījums padevās Koreškovam. Taču jau pavisam drīz izlīdzinājumu rīdziniekiem panāk Ignatovič. Otrās trešdaļas vidū Aigars Mironovičs jau izvirza vadībā viesus ar 2:1, bet pašās perioda beigās Sotnieks realizē skaitlisko vairākumu, panākot jau 3:1 Rīga 2000 labā.Pēdējā trešdaļā Liepājas Metalurga hokejistiem nekas cits neatlika kā mesties uzbrukumā, lai panāktu izlīdzinājumu. Perioda vidū Bogdanovs vienus vārtus atguva, taču tas arī bija viss, ko mājiniekiem šajā vakarā izdevās izdarīt. Pēdējā spēles minūtē liepājnieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, un šo izdevību acīgi izmantoja Ģirts Ankipāns, raidot ripu tukšos vārtos, panākot 4:2 spēlē un 3:0 visā sērijā. Tagad Rīga 2000 atliek gaidīt pretiniekus finālā - ASK/Ogre un Rīga-20 pāra uzvarētāju. 14. marts, Liepājas Metalurga ledus halle, Pusfināls 3. spēle. 131. Liepājas Metalurgs - Rīga 2000 2:4 (1:1;0:2;1:1) (Sērijā ar 3:0 uzvar Rīga 2000) Vārtu guvēji:

1:50 Koreškovs (Mihailovs) 1:0,
9:32 Ignatovičs 1:1,
31:54 Mironovičs (Bērziņš, Ābols) 1:2,
39:13 Sotnieks (Bahmanis, Širokovs, vair.) 1:3,
51:09 Bogdanovs (Kumeļauskas) 2:3, 59:22 Ankipāns (tukšos vārtos) .