ASK/Ogre uzvar Rīga-20 pusfināla ceturtajā spēlē un iekļūst finālā

Šovakar Samsung premjerlīgas pusfināla sērijas ceturtajā mačā Rīgas sporta pilī ASK/Ogre ar rezultātu 4:3 uzvarēja Rīga-20, līdz ar to uzvarot arī visā sērijā un iekļūstot finālā. Spēles scenārijs izvērtās līdzīgi, kā vakardienas spēlē, jo ASK/Ogre pirmajā trešdaļā ātri ieguva divu vārtu pārsvaru – 4. minūtē savus kārtējos vārtus guva Aleksandrs Kerčs, 10. precīzi meta Korņilovs. Rīga-20 jaunieši uz to spēja atbildēt tikai ar vieniem Sergeja Pečuras vārtiem.

Otrā trešdaļa pagāja abpusēji spraigā cīņā, taču vārti tika gūti tikai vieni, kad 10. minūtē ASK/Ogre kapteinis Aigars Razgals atjaunoja divu vārtu pārsvaru.
Trešā perioda 4. minūtē sev labu dāvanu rītdienas dzimšanas dienā sagādāja Aleksandrs Kerčs gūstot savus otros vārtus spēlē, un kā vēlāk izrādījās komandai arī uzvaras vārtus. Rīga-20 hokejisti, kā jau tas iepriekš redzēts nesalūza arī pie trīs vārtu deficīta, un atlikušajā laikā (51. un 56. minūtē) ar Meijas un Želubovska pūlēm spēja divus vārtus atspēlēt. Taču tas arī bija viss šajā spēlē un arī pusfināla sērijā kopumā.
Nakamās spēles abas komandas aizvadīs 21. martā, kad ASK/Ogre finālā Ogrē aizvadīs pirmo spēli ar Rīga 2000, bet Rīga-20 sērijā par 3. vietu viesosies pie Liepājas Metalurga.
15. marts, Rīgas sporta pils, pusfināls 4. spēle
132. SK Rīga-20 – HK ASK/Ogre 3:4 (1:2, 0:1, 2:1) (Sērijā ar 3:1 uzvar ASK/Ogre)Vārtu guvēji:
04:23 Kerčs (Hvoika, Razgals) 0:1,
10:19 Korņilovs (Razgals) 0:2,
14:42 Pečura (Meija) 1:2,
30:15 Razgals (Korņilovs, Vegners) 1:3,
44:10 Kerčs (Krestan) 1:4,
51:44 Meija (Pečura, Želubovskis) 2:4,
56:10 Želubovskis (Pečura) 3:4.
Vārtsargi: Enkuzens – LegzdaSoda minūtes: 20:42 (8:8, 4:8, 8:26)