ASK/Ogre otrajā finālspēlē uzvar Rīga 2000 un izlīdzina rezultātu sērijā

ASK/Ogre hokejisti otrajā Samsung premjerlīgas finālspēlē izbraukumā ļoti pārliecinoši ar rezultātu 5:1 revanšējās Rīga 2000, panākot sērijā neizšķirtu 1:1.

Kā jau izslēgšanas spēlēs pierasts spēles sākumu abas komandas aizvadīja ļoti uzmanīgi spēlējot aizsardzībā, neļaujot pretiniekiem izvērsties uzbrukumā. Pie šādas spēles manieres bīstamie momenti praktiski neveidojās, un arī abu komandu vārtsargi Raitums un Legzda ne pārāk bieži iesaistījās spēlē. Tuvāk perioda vidum komandas tomēr mazliet aktivizējās uzbrukumā un ogrēniešu rindās ļoti aktīvs bija Dmitrijs Korņilovs, bet Rīga 2000 sastāvā aizsargs Guntis Galviņš. Tomēr viņa aktivitātes uzbrukumā mājiniekiem maksāja pirmos zaudētos vārtus, jo spēlējot 4:3 mazākumā rīdzinieki iekrita aizsardzībā un Aigars Razgals pēc teicamas Aleksandra Kerča piespēles izrāvās vienatnē pret Raituma un atklāja spēles rezultātu 1:0. 1. perioda turpinājumā ASK/Ogre turpināja uzbrukt un izveidoja vēl vairākus bīstamus momentus, taču arī Rīga 2000 kapteini Artim Ābolam bija lieliska iespēja panākt izlīdzinājumu, taču viņš nespēja trāpīt tukšā vārtu stūrī no metra attāluma.Pašā 2. perioda sākumā Rīga 2000 palika mazākumā 3 pret 5, un viesu triecienmaiņa šo pārsvaru realizēja, pēc skaistas Bluka un Razgala izspēles vārtus guva Aleksandrs Kerčs. Trešdaļas 11. minūtē Ankipāns ar nūju trāpīja pa seju Edgaram Adamovičam un tā kā bija arī asinis pelnīti saņēma 2+2 minūtes. Izspēlējot vairākumu pēc Ogres aizsarga Petra Hvojkas metiena ripa atsitās pret Maksima Širokova kāju un ielidoja Raituma vārtos. Vēl pēc piecām minūtēm Kirils Ugarovs mazākumā pārsteidza nesagatavotu Mārtiņu Raitumu un rezultāts kļuva jau pavisam nepieklājīgs 4:0. Neilgi pirms spēles beigām, kad Kerčs iznāca no noraidīto soliņa, Edgars Brancis pret pieredzes bagāto uzbrucēju ar nūju iesita pa rokām. Galviņa aktivitāte atmaksājās 2. perioda beigās, kad no zilās līnijas pārspēja Legzdu. 19. sekundes pirms 2. trešdaļas beigām Guntis Galviņš vairākumā ar tālmetienu reabilitējās par kļūdu pie pirmo vārtu zaudējuma, panākot 1:4.Pēdēja trešdaļā rīdzinieki mēģināja lauzt spēles gaitu taču noraidījumi, kā arī neveiksmīgā vairākuma izspēle neļāva mainīt ne rezultātu, ne arī spēles gaitu, turklāt ASK/Ogre vārtus ļoti droši sargāja Imants Legzda. 3. perioda 16. minūtē Normunds Sējējs pēc 30 sekunžu pārtraukuma izšķīrās par izmisuma soli nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču lai mājinieki ieslēdza viesus pusotru minūti viņu aizsardzības zonā un vairākkārt bīstami uzbruka, pārspēt Legzdu tā arī nespēja, vēl vairāk Dmitrijs Korņilovs pārķēra ripu un izslidojis vienatnē pret tukšiem vārtiem pielika punktu šim mačam – 5:1.Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuva 1:1, bet nākamo spēli abas komandas aizvadīs svētdien, 25. martā pulks.17.15 Vidzemes ledus hallē Ogrē, kā arī tiešraidē LTV7.22. marts, Siemens ledus halle, fināls 2. spēleRīga 2000 - ASK/Ogre 1:5 (0:1, 1:3, 0:1) Sērijā līdz 4 uzvarām 1:1Vārtu guvēji:
15:30 Aigars Razgals (Aleksandrs Kerčs, Dimitrijs Korņilovs) 0:1,
21:17 Aleksandrs Kerčs (Aigars Razgals, Toms Bluks) 0:2,
32:18 Petrs Hvojka (Raivis Brencāns, Radeks Krestans) 0:3,
37:22 Kirils Ugarovs (Toms Bluks, Jānis Vegners) 0:4,
39:41 Guntis Galviņš (Andrejs Ignatovičs, Ģirts Ankipāns) 1:4, 57:50 Dimitrijs Korņilovs (Andrejs Lavrenovs) 1:5.