"Kurbads" uzveic "Liepāju", pastarīšu duelī uzvar HS "Rīga"

Trešdien 27. janvārī Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā tika aizvadītas divas regulārā spēles. HK „Kurbads” savā laukumā ar 4:1 uzveica HK „Liepāja”, savukārt pastarīšu duelī HS „Rīga” ar 3:1 apspēlēja HS „Rīga99/HK Tukums” apvienoto komandu.

HK „Kurbads” un HK „Liepāja” spēles rezultātu 14.minūtē atklāja ogrēnietis Aleksandrs Kerčs juniors, otrā perioda sākumā nepilnas minūtes laikā Toms Hartmanis un Toms Bluks panāca 3:0. Trešās trešdaļas vidū Rihards Remiņš guva ceturtos vārtus “Kurbada” labā, bet četrarpus minūtes pirms spēles beigām viesiem goda vārtus guva Egils Kalns.

Pastarīšu duelī HS “Rīga” izbraukumā ar 3:1 (0:0, 3:0, 0:1) pārspēja HS “Rīga 99″/”HK Tukums” apvienoto komandu. Mača rezultātu otrā perioda sākumā atklāja HS „Rīga” uzbrucējs Emīls Ezītis, bet astoņas minūtes vēlāk krievu leģionārs Kamils Kamaljevs panāca 2:0. Piecas minūtes pirms trešdaļas beigām Reinis Ruks viesu labā guva trešos vārtus. Vienīgos vārtus HS „Rīga/HK Tukums” labā divas minūtes pirms pamatlaika beigām guva Mārtiņš Pēteris Barkāns.

Nākamās Virslīgas spēles paredzētas šo sestdien 30. Janvārī, kad HK „Kurbads” uzņems HK „Prizma” un HK „Liepāja” savā laukumā cīnīsies ar HK „Zemgale/LLU”