"Vecmeistars" draudzības spēlē uzveic Kanādas veterānus

Otrdien, 8. martā "Volvo SC" ledus hallē tika aizvadīta draudzības spēle spēle starp Latvijas veterānu komandu "Vecmeistars" un Kanādas veterānu komandu Vankūveras "Beavers". Spraigā cīņā uzvaru ar rezultātu 13:7 (1:2, 2:2, 10:3) svinēja Latvijas veterāni.

Pēc Kanādas un Latvijas valstu himnām un Kanādas vēstnieka Latvijā Alaina Hausera k-ga simboliskā ripas iemetiena, sākas abu valstu hokeja klubu VECMEISTARS un VANCOUVER BEAVERS veterānu draudzības spēle. Ja pirmajā periodā 1:2 neliels pārsvars bija "Vankuveras Bebriem", otrajā periodā jau spēle ritēja līdzīgi 2:2 . Trešajā periodā Ulda Opita vadītā komanda bija pārliecinošā vadībā un uz 10 iemestajām ripām kanādieši varēja atbildēt tikai ar 3 atgūtiem vārtiem. Spēlē ar 13:7 uzvarēja mūsu hokeja veterāni. Vārtus mūsu komandas labā guva: 4 Guntars Balodis,2 Edvīns Lapinskis, 2 Vitālijs Gurēvičs, Valērijs Vauļins, Andrejs Čirva, Aleksandrs Larionovs, Vadims Solovjovs un Juris Opuļskis. Kanādiešu komandā vārtus guva: 2 Les McKee, 2 Andrew Voipan, Peter Burleigh, Darell McComb un Don Read.