HK "Juniors" un "Liepājas metalurgs2" tiek pusfinālā

Svētdien vietu Latvijas Atklātā virslīgas hokeja čempionāta pusfinālā nodrošināja hokeja klubs "Juniors", kas Jelgavā pēcspēles metienos ar 3:2 pārspēja vietējo "Zemgali", sērijā triumfējot ar 3-0. Sestdien "Akadēmijas" ledus hallē "Liepājas Metalurgs2" ar 5:4 uzveica HK "Rīga95" un arī iekļuva pusfinālā.

Maču lieliski sāka mājinieki – jau septītajā sekundē izcēlās Artūrs Batraks, panākot 1:0 "Zemgales" labā. Arī turpinājumā "Juniora" hokejisti darbojās smagnēji, nopelnot trīs noraidījumus pēc kārtas.

Tie palika nesodīti, un Ritvars Zonenbergs 17. minūtē rezultātu līdzsvaroja. Turklāt "Juniora" tehniskais uzbrucējs Edgars Kulda 41. minūtē pirmo reizi vadībā izvirzīja viesus. Taču "Zemgale" prata realizēt vairākumu un panākt pagarinājumu – vārtus guva Rihards Štrauss, un 2:2.

10 pagarinājuma minūtēs vārtu nebija, bet "bullīšos" rīdziniekiem uzvaru atnesa Zonenbergs, kurš šodien realizēja abus mēģinājumus.

"Juniora" uzvara ar 3:2, bet sērijā 3-0. Pusfinālā jāspēlē pret regulārās sezonas uzvarētāju – "Ozolnieki-MONARCH".

HK Rīga95 - Liepājas Metalurgs2 4:5

Kurzemnieki pirmos vārtus guva jau 25. sekundē. Tāpat viņi izcēlās arī otrā perioda pašā ievadā – Artūrs Kuzmenkovs 2:0 "Liepājas Metalurgs 2" labā panāca, kad bija nospēlētas vien 34. sekundes otrajā trešdaļā.

Taču tas jaunos rīdziniekus neiespaidoja – viņi trešdaļas turpinājumā iemeta četrus vārtus un izvirzījās vadībā ar 4:3! Jāpiebilst, ka sāncenšu laukumā viņi cieta pamatīgas sagrāves: 0:10 un 2:8.Līdz uzvarai neizdevās aizsniegties arī šoreiz. Māris Diļevka noslēdzošajā periodā izdarīja divas rezultatīvas piespēles, un liepājnieki svinēja panākumu mačā ar 5:4 un sērijā ar 3-0.

Uzvarētājiem pa trim punktiem nopelnīja Kuzmenkovs un Gunārs Skvorcovs – abiem 1+2. Savukārt "Rīga 95" labā divus vārtus iemeta Rūdolfs Pētersons.

Pusfinālā Liepājai pretī stāsies regulārajā sezonā 2. vietu ieguvusī SMScredit.lv komanda.

teksts: sportacentrs.com