"Monarhi" atspēlējas un iekļūst finālā, Liepāja panāk izlīdzinājumu

Par Latvijas atklātā virslīgas hokeja čempionāta pirmo finālisti kļuvusi "Ozolnieki-Monarch" komanda, kas arī sērijas ceturtajā spēlē pieveica HK "Juniors" – 5:3, sērijā triumfējot ar 4:0. Otrajā pusfināla pārī pēc četriem mačiem 2-2. Šodien "Liepājas metalurgs 2" savās mājās "SMScredit.lv" pārspēja ar 4:2.

"Monarhi" likvidē divu vārtu deficītu un iekļūst finālā

"Ozolnieki-Monarch" jau šodien varēja nodrošināt vietu finālā un to arī paveica, lai gan ne bez lielām pūlēm. Pēc otrā perioda "Juniors" vienībai bija 3:1 pārsvars. Pēdējā periodā regulārās sezonas uzvarētāji guva četrus bezatbildes vārtus (divreiz iemeta Sergejs Durdins) un spēja apgriezt spēli kājām gaisā, uzvarot ar 5:3.

"Monarhi" sērijā uzvarēja ar 4-0 un jau iekļuvuši finālā, pirms kura varēs labi atpūsties, jo otrajā pusfināla sērijā vēl nekas nav ne tuvu skaidrs.

"Metalurgs 2" pieveic "SMScredit.lv", izlīdzina sēriju

"SMScredit.lv", kas vakar Liepājā uzvarēja ar 1:0, šodien spēlēja ar nepilniem trim uzbrucēju virknējumiem, kas neizbēgami negatīvi ietekmēja rīdzinieku varējumu.

Spēles sākums gan viesiem izdevās, jo 10. minūtē tieši viņi atklāja rezultātu, no vārtu priekšas iemetot Mihailam Kokļinam. Liepāja izlīdzinājumu panāca visnotaļ ātri – pēc nepilnām divām minūtēm "Metalurgs 2" perfekti izspēlēja skaitlisko vairākumu, kuru ar rezultatīvu metienu noslēdza Regnars Alksnis – 1:1.

Mājinieki pirmajā periodā neprata izmantot lielo vairākumu, taču otrās trešdaļas sākumā, spēlējot piecatā pret trim pretiniekiem, beidzot iemeta, izceļoties Kārlim Ozoliņam. Otrajā periodā "Metalurgs" iemeta vēl divas ripas (Artūrs Kuzmenkovs un Jānis Straupe), panākot jau 4:1.

Pēdējā periodā Ronalds Cinks vairākumā vienus vārtus atguva, taču uz neko vairāk viesi nebija spējīgi un piedzīvoja zaudējumu ar 2:4. Sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts 2-2, nākamā spēle ceturtdien notiks "Inbox.lv" hallē.

teksts: sportacentrs.com

Latvijas čempionāta pusfināli

Liepājas Metalurgs 2 – SMScredit.lv 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
Vārti: 9:17 Kokļins (Maslovskis, Pētersons) 0:1, 11:04, Alksnis (Skvorcovs, Mickevičs, vair.) 1:1, 21:53 Ozoliņš (Tiļļa, Siksna, vair. 2) 2:1, Kuzmenkovs (Mickevičs, Siksna) 3:1, 36:10 Straupe 4:1, 46:05 Cinks (Ozoliņš, Fadejevs, vair.) 4:2

Juniors – Ozolnieki-Monarch 3:5 (0:0, 3:1, 0:4)
Vārti: 21:06 Jakovļevs (Siksnis, Prūsis, vair. 2) 1:0, 22:08 Ignatovičs (Gončaruks) 1:1, 34:57 Tambijevs (Straupe, Āboliņš, vair. 2) 2:1, 38:20 Prūsis (Jakovļevs, Siksnis) 3:1, 40:58 Durdins (Romanovskis, Gončaruks) 3:2, 53:32 Bisenieks (Bogdanovs) 3:3, 55:59 Durdins (Bogdanovs, Bisenieks) 3:4, 59:24 Ignatovičs (Ābols, t.v.) 3:5