Liepāja uzvar un nokļūst soļa atālumā no čempiona titula

Šodien, 10. aprīlī Latvijas čempionāta ceturtajā finālspēlē "Liepājas Metalurgs2" savā laukumā ar rezultātu 4:2 uzvarēja "Ozolnieki-MONARCH" komandu, tādējādi nokļūstot vienas uzvars tiesas attālumā no 8. čempiona titula.

Pirmajā periodā Liepājnieku labā vārtus guva Kārlis Liepiņš un Mārtiņš Gipters. Otrajā periodā vārti netika gūti, savukārt trešajā - precīzs bija Māris Diļevka. "Liepājs Metalurgam" ceturtos vārtus guva Toms Tiļļa, kurš realizēja piešķirto soda metienu. Spēles izskaņā "Ozolnieki-MONARCH" uzbrucējs Māris Grāvītis spēja divus vārtus atspēlēt, tomēr ar to bija par maz un liepājnieki ar 4:2 izcīnīja trešo panākumu finālsērijā.

Rīt abām komandām ir brīvdiena, savukārt 12. aprīlī "Inbox.lv" ledus hallē Ozolnieku un Liepājas vienības šajā sērijā tiksies piekto reizi. Spēles sākums plkst. 19:30. Mačs tiešraidē būs redzams LTV7.

LAČ finālsērija 2012

Liepājas Metalurgs 2 – Ozolnieki-Monarch 4:2 (2:0, 0:0, 2:2)
Vārti: 5:04 Liepiņš (Straupe, Diļevka) 1:0, 13:49 Gipters (Straupe, Liepiņš, vair.) 1:1, 52:30 Diļevka (Hodzko, Straupe) 3:0, 53:13 Tiļļa (s.m.) 4:0, 54:02 Grāvītis (Bisenieks) 4:1, 57:24 Grāvītis (Bisenieks, Gončaruks) 4:2.
Soda minūtes: 8:12
Vārtsargi: Grīnvalds – Kuzņecovs